JUST DREAMING

Je to už dávno, kedy som naposledy s Vami zdieľala niečo z mojej izby. (posledný článok nájdeš TU) Veru tak! Ako som už písala, stále niečo mením! Moje pracovné miesto vyzerá úplne inak, ako si ho z minulého článku pamätáte. (a je to oveľa lepšie)
Tentokrát sa chcem s Vami podeliť o časť môjho kráľovstva, presnejšie postele, v ktorej každý z nás trávi veľa času. (hah) Už keď som prechádzala z ružovej, fialovej, zelenej a kadejakej farby na čisto bielu, hľadala som samozrejme aj minimalistickejší nábytok. Moja predstava sa niesla ako inak v bielej. Je skvelé ak môžete mať všetko biele a nakoniec to doplníte farebnými doplnkami. Túto krásku po nekonečne dlhom hľadaní všade-možne po internetoch (páči sa mi ten výraz od babky!) som našla v jednom katalógu, ktorý mamka vyhrabala z kopy všeličoho možného. Stačil jeden jediný pohľad a bolo rozhodnuté! 


Doplnky sú jedny z najdôležitejších. Snažím sa mať všetko minimalistické biele a len tak zľahka to obohatiť niečím výrazným. Ako napríklad tieto oranžové vankúšiky, vďaka ktorým sa mi zapáčila orangeová. Tú veľkú roládu som si inak ušila zo starého ockového svetra! Kto by to bol povedal?
 Menšia galéria obrázkov (a obrazov) je u mňa nevyhnutná! Nech sa nachádzam na akomkoľvek mieste v mojej izbe, všade visia samé obrazy. Či už sú maľované mnou alebo len tak obohatené motivačnými citátmi.
A samozrejme nočný stolík! 
Rastliny robia svoje a všetko nádherne oživia! Toho, čo vidíte na obrázku sa nemusíte báť. Chodím veľa po lese a kadečo nájdem...

A ako vyzerá Váš pokojný kútik?

10 komentárov

 1. Jej mas to naozaj krasne. Velmi sa mi paci twn zlaty budik, cosi posobne zhanam aj ja 😊

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Samotná posteľ hneď získala moju pozornosť - je úžasná!

  A STYLISH BEE // Facebook Page

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Vyzerá to veľmi útulne a pekne! Určite sa ti tam musí dobre tráviť čas! Ja osobne mám posteľ najradšej z celej izby
   xxAlexandra MS ALWAYS LATE

  OdpovedaťOdstrániť
 4. hrozně se mi líbí, jak máš část stěny cihlovou a k tomu ty krásné dekorace, úplně to k sobě všechno ladí :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tak to je nádherný pokoj! Mně se strašně líbí, jak útulně působí, i když vlastně není nijak přeplácaný. :) Já mám naopak pokoj do černé a tmavě hnědé. :)
  Young, wild and free

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Takhle to vypadá vážně nádherně! :3 Taky jsem rozhodně zastáncem bílé a doplňování o výraznější prvky.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Máš to v pokojíku moc hezké ♥
  Já se teď snažím si také nějak zařídit můj nový pokoj :) tak děkuji za inspiraci :)
  jdusizasvym.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť

Brinora