ARMY GREEN


Čo si predstavíte pod pojmom štýl? Aké to vlastne je mať vlastný štýl?
Táto otázka mi leží v hlave poriadne dlho. Keď sa ma niekto opýta čo mám rada, tak mu na túto jednoduchú otázku neviem dať odpoveď. Netuším. Hľadám rôzne výrazy, no v hlave je prázdno. Ak mám povedať pravdu, som všestranný človek. Mám rada všetko, no nič konkrétne mi nikdy nenapadne. Aj keď sa to vezme z hľadiska módy. Páči sa mi totižto skoro každý štýl obliekania. Či už je to romantický, športový, elegantný, bohémsky, hipster... stále na tom niečo vidím a najradšej by som si obliekla všetko naraz.
Poslednou dobou stále skúšam kombinovať, vrstviť, pretvárať... jednoducho hľadať samú seba v tom správnom štýle. Je to síce zložité, ale dúfam, že to bude čoskoro a ja budem spokojná. (alebo nie?)
A čo Vy? Máte to podobne alebo ste si už našli to, čo sa Vám najviac hodí?6 komentárov

 1. Já jsem svůj styl ještě nenašla a vlastně ho ani nehledám, jednou mám chuť vzít si šaty, podruhé obyčejnou mikinu s riflemi.. Ráda se oblíkám podle nálady a ne podle toho, jestli ten daný kousek zrovna splňuje podmínky nějakého mého stylu :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 2. vyzeráš super ;) ja to mám tiež tak, že jeden deň môžem byť za upravenú dámu a hneď ten druhý za obyčajnú babu vo vyťahanej mikine s rozcuchanými vlasmi :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Nádherný outfit. :3 Mám to podobně. Líbí se mi všechny styly. Nejvíce takový ten elegantní, který přebírá mužskou módu (takže kalhoty a k tomu cardigan nebo sáčko, na šaty nejsem), pak hipster (vytahaný svetr, velký džínová bunda) a prostě klasický casual. Já jsem tedy směs těchto tří. Tak nějak to střídám, ale postupně chci mít svůj šatník v tom elegantním stylu. Bohužel ještě nevydělávám, takže s tím je trochu problém :D

  Juno

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Moc hezký outfit a tobě fakt tento styl padne! :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Boli chvíle, kedy som chcela vyhádzať všetko zo šatníka a zaobstarať si len kúsky v jednom štýle, no zistila som, že je to trochu nereálne, keďže i mne sa páčia viaceré štýly :D Je síce pravda, že sú tie, ku ktorým inklinujem viac, no neviem si vybrať jeden, pri ktorom by som vedela, že je ten pravý :D
  Bunda je úžasná a ten účes ti neskutočne pristane ❤
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  OdpovedaťOdstrániť

Brinora