Dobrý bazár / BurzoBlšák CHRISTIANIA

Ešte v októbri (presnejšie 28. októbra) som mala tú možnosť navštíviť  v našom malom mestečku v Christianii Dobrý bazár alebo BurzoBlšák. Ak mám byť úprimná, vôbec som netušila, že sa tu podobné akcie dejú. Stále sa o nich totižto dozvedám príliš neskoro a potom som len sklamaná, že som sa nikde nemohla zúčastniť. No tentoraz som si prosím pekne dala tú námahu a prezrela si Kam do mesta, kde sa nachádzal plagát s všemožnými podujatiami. (mimochodom je to fakt dobrý časopis, kde sa okrem akcií vo vašom meste dozviete aj iné zaujímavé veci) Netrvalo dlho a už som bola rozhodnutá navštíviť toto úžasné miesto s veľmi príjemnými ľuďmi. (nie, neboli príjemní len preto, aby niečo predali...) 
Príjemnú atmosféru doplnilo vegánske občerstvenie (zdarma podotýkam) a moje šťastie z nových a ozaj kvalitných prírastkov. 

Najviac sa mi na tom všetkom páčilo, že sa nepredávali len pre nich nepotrebné veci, ktoré si hľadali novú rodinu, ale aj vlastnoručne vyrobené vecičky. Či už to boli šperky, dekorácie do domácnosti, vlastné návrhy oblečenia alebo nádherne zošívané zošity všemožnými technikami. Naozaj obdivujem takýchto šikovných ľudí a ďakujem im za inšpiráciu a spríjemnenie dňa. Teraz sa len pokochajte fotografiami a obdivujte výrobky kreatívnych ľudí.


3 komentáre

 1. Tak to musel být krásný bazárek, už jenom z fotek dýchá skvělá atmosféra :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Mám strašně ráda blešáky a takovéhle bazárky, je tam většinou takový příjemný klid a intimno. Plus samozřejmě ty poklady, které se tam dají najít :)!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Hoci už bývam v Bratislave, verím, že sa mi BurzoBlšák podarí navštíviť, lebo Christiania je na takéto akcie doslova stvorená a tá atmosféra musí byť úžasná ❤
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  OdpovedaťOdstrániť

Brinora