ALMARA


Nie jeden z nás denno denne registruje všemožné súťaže na sociálnych sieťach, ktoré nás lákajú skvelými výhrami. Popravde, nikdy som nepatrila k skupine šťastlivcov, ktorí neustále niečo vyhrávajú. Ak mám povedať pravdu, tak sa rada do takýchto súťaží rada zapájam, (áno, aj ja...) a to hlavne pri predstave, že práve ja by som danú vec, o ktorú sa súťaží, mohla vlastniť. Teraz mi to príde sebecké...
A práve teraz sa moja celoživotná snaha podarila. Konečne sa aj mne pošťastilo, a práve toto je prvá výhra v celom mojom živote. A musím poznamenať, že lepšiu výhru som si ani len nemohla želať.
Pravidlá súťaže boli jednoduché. "Zdieľaj a napíš do komentára osobu, s ktorou sa o výhru podelíš." Neváhala som  ani sekundu. 

ALMARA- čo to vlastne je?
Almara je moderný vintage seconhand shop nachádzajúci sa na Slovenskej ulici 44 v Prešove. 
Hneď prvé čo si všimnete pri vstupe do tohto útulného shopu je dizajn. Pri mojej prvej návšteve, ešte pred súťažou, ma to veľmi milo prekvapilo. Doteraz som totiž v iných secondhandoch nebola zvyknutá na taký luxus. Jednoducho povedané, nemohla som na vynadívať! (pozri fotografie a hneď pochopíš)

Keď si začneš prezerať skvelé kúsky, ktoré sa mimochodom nachádzajú na drevených vešiakoch, (neviem či vás to ohúrilo, ale mňa jednoznačne!) dostaneš sa až k ich vlastnoručne vyrábaným veciam. A nie sú to len tak obyčajné kúsky. Sú to originálne skvosty, ktoré sú ručne maľované, vyšívané či potláčané. Vyrába ich samotný personál, vďaka ktorému je toto miesto viac výnimočné. Ich ľudský prístup sa totiž od iných podnikov nedá ani len porovnať.
A čo sme si vlastne vybrali?
Po krásnom privítaní, sme sa obe do toho okamžite pustili. Stačilo nám ozaj málo, a už sme mali plné ruky nádherných kúskov, ktoré stačilo len skúšať a kombinovať a znova skúšať. Za necelé dve hodinky sme mali vybrané outfity, z ktorých sme obidve boli nadšené. 
Na fotografii môžete vidieť môj výsledný look, ktorý bude určte aj samostatne na blogu.

Ak teda si z Prešova, jeho okolia alebo v skratke rád cestuješ a zastavíš sa aj tu na východe, neváhaj a určite navštív ALMARA shop. Veď tu dokonca nakupoval aj finalita SUPERSTAR Dominik Gerda. A ver, že toto nebola ani moja posledná návšteva. Budem sa tam vracať vždy s úsmevom a odchádzať nadšená.

SLEDUJ ICH AJ NA FACEBOOKU a INSTAGRAME a nechaj sa informovať o novinkách. 
Ďakujem Vám <32 komentáre

  1. Páni! Tak toto sa so second handami u nás v meste nedá ani len porovnávať :( .I keď som nikdy nepatrila k fanúšikom second handov, chodievam tam s kamarátkou a už som si aj jednu vec kúpila :D. No myslím, že v tomto by som si toho vybrala ešte viac :)

    SÚŤAŽ O KOZMETIKU!

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Shop vypadá vážně krásně, je nádherně zařízený, vůbec bych neřekla, že jde o second-hand :)

    Maris Novotná

    OdpovedaťOdstrániť

Brinora