BEST OVERSIZE


Najlepšie sa cítim vo veľkých oversize veciach, do ktorých sa môžem celá úplne zababušiť a cítiť sa ako zemiak. Nikdy by som nepovedala, že sa v niečom podobnom budem cítiť tak príjemne. Tento sveter šaty mi akosi prirástol k srdcu. Je veľký, teplý a cítim sa v ňom nadmieru spokojná
Bolo mi povedané, že som oblečená príliš "depkársky" (dúfam, že aspoň to prostredie všetko zachránilo). Keď sa na to tak pozerám, tak je to úplná pravda. Môj šatník obsahuje veľmi veľa zemitých farieb, z čoho som sama ostala sklamaná. A presne od toho sa niekedy odvíja aj moja nálada, z čoho taktiež nie som nadšená. Ak na sebe mám farby len tak pozitivizmom srším. No v zapätí, keď na seba hodím niečo tmavé, cítim sa veľmi negatívne... Možno by už bolo na čase niečo s tým spraviť!


4 komentáre

 1. Si krásna a ten svetrík ti veľmi pristane :)
  Vera

  OdpovedaťOdstrániť
 2. ten sveter/saty je uplne nadherny! a tiez zdoelam nazor ze sa asi najlepsie citim v takych velkych oversized veciach :))
  Ivana xx

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Môj šatník je tiež príliš tmavý :D Možno aj ja by som s tým mala niečo urobiť :D
  Ale veľmi ti to pristane ❤
  BEE A CHANGE // Facebook Page // READ ABOUT "VEGANISM AND DEFICIENCIES"

  OdpovedaťOdstrániť
 4. nádherný kúsok! Úplne vec vyšitá na toto počasie. V tomto období je podľa mňa ťažké mať farebný šatník pretože obchody sú plné zemitých farieb. Al tiež by som chcela mať viac farebný šatník.
  xxx Alexandra z MS ALWAYS LATE

  OdpovedaťOdstrániť

Brinora