Ako z galérie


Naposledy sme s F. tak trošku "výletovali" a navštívili Východoslovenskú galériu v Košiciach. Boli sme v nej prvýkrát, a pritom ju máme doslova pred nosom. V galérii nájdete dve aktuálne výstavy a to Radovan Čerevka- MOC V MÚZEU a NA PRELOME- umenie rokov 1890-1918. Obe výstavy sú dychvyrážajúce, hlavne, čo sa mňa týka. Osobne som sa skôr našla v druhej výstave, kde by som bola schopná zostať a obdivovať diela aj niekoľko hodín vkuse. Znova sa vo mne prebudila akási umelecká osobnosť a presne to mám na galériách najradšej. Ako mi pripomenú, čo v živote rada robím a čomu som sa chcela v skutočnosti venovať. (môj pôvodný plán bola škola s umeleckým zameraním) Nikto však nepovedal, že to robiť nemôžem, no nie?Tram-ta-da-dá
A takto nejako vyzeral môj gallery look, znova v mojich najobľúbenejších teniskách. Ako inak, farebné ponožky nesmeli chýbať a o to lepšie, keď mi ladia s kabátom.
Aký máte vzťah ku galériám vy?
7 komentárov

 1. Moc pěkné, sluší ti to. :) Já galerie zbožňuju, ale sama jsem se do žádné ještě nedokopala, vždy se školou. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Přenádherný outfit :)) Já mám galerie a všeobecně různé výstavy moc ráda, ale je pravda, že je bohužel nenavštěvuju tak často, jak bych mohla..

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 3. milujem tie ponožky v teniskách :3 a galérie mám tiež veľmi rada, aj keď úplne nechápem niektorému modernému umeniu (proste pohodená igelitka na zemi nie je umčo sorko :D), ale vždy ma nabijú pozitívnou energiou a tiež sa vo mne prejaví nejaký ten môj skrytý kreatívec, ktorým som tiež chcela byť keď som bola mladšia :)
  Ivana xx

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Vo Východoslovenskej galérii som ešte nebola, ale budem to asi musieť napraviť, keď to je tak blízko :D Outfit je opäť nádherný, veľmi ti to pristane! ❤
  BEE A CHANGE // Facebook Page // READ ABOUT "CURRENT EVERY DAY MAKE-UP ROUTINE"

  OdpovedaťOdstrániť

Brinora