Kde som bola celý čas?


Prešiel už skoro mesiac, kedy tu naposledy bol nejaký zmysluplný článok. Teda aspoň sa tak zmysluplne budem tváriť. Neustále som všetko odkladala a riešila na poslednú chvíľu. Malo to nejakú efektivitu? Absolútne žiadnu. Maximálne sa mi ako inak všetko nakopilo a mne išla vybuchnúť hlava. A čo sa kvôli tomu stalo? Či mi veriť budete alebo nie, moja imunita sa natoľko oslabila, až som z toho niekoľkokrát po sebe ochorela. A teraz tomu nie je inak. 
Momentálne ležím v izbe a snažím sa nemyslieť na tú ukrutnú bolesť hrdla, hlavy, krížov a celého tela. Na nočnom stolíku mi leží množstvo tabletiek, ktoré mi tak či tak nepomôžu, a kvôli neuveriteľnej zime mám pri sebe prenosný elektrický ohrievač a trasiem sa ako osika. 
Nikdy si poriadne naše zdravie neuvedomujeme aj keď nás premôže len obyčajná chrípka či angína. Hneď ľutujeme to, ako sme sa obliekali, na akých miestach sme boli či s akými ľuďmi sme strávili čas. To všetko vyčítame ostatným a vôbec si neuvedomujeme, že s najväčšej časti je tá chyba naša
Prepracovanosť robí svoje preto si prosím na seba dávajte veľký pozor a doprajte si aj odpočinok a regeneráciu. Vaše telo sa Vám za to poďakuje.
Tak či onak držte mi palce, pretože takto nechcem preležať celé jesenné prázdniny. Ako ste na tom teraz vy?Ako ste si určite všimli, tento outfit vôbec nie je do chladnejšieho jesenného počasia. Bol fotený počas nádherných letných dni na Bardejovskom jarmoku, čiže o ňom môžem povedať, že to je festivalový outfit. aj keď som na žiadnom letnom festivale tohto roku nebola... Skombinovala som túto krásnu dievčenskú vintage sukňu s bratovým (prosím nezabi ma) basic tričkom s nápisom a klasickými čiernymi kanadami. Prosím, ani sa nepýtajte ako mi v nich bolo horúco.

Spomínate si aj vy na prázdniny prostredníctvom fotografií? Aký najlepší zážitok ste toto leto zažili?
13 komentárov

 1. Och, presne viem, o čom hovoríš. Psychická záťaž sa dosť často prejaví aj na psychickej; mne samej sa to stalo už niekoľkokrát, mám pocit, že stres z posledných dní sa prejavil aj na mojej terajšej bolesti hlavy a zubov, a počula si, ako dopadla moja sestra — čo má tiež primárne z toho, že veľmi "nezvládla" prechod na vysokú, sťahovanie a nové prostredie. Ale prajem skoré uzdravenie, na toto je naozaj najlepší liek iba ležanie v posteli, spánok a veľa veľa tekutín — a nech si čoskoro opäť na nohách ❤
  SIMPLY BERENICAFacebook PageREAD ABOUT "SLOW VS. ETHICAL VS. SUSTAINABLE FASHION"

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Najskôr som tomu sama nechcela veriť, ale tentokrát sa mi to veru potvrdilo. Čo už, človek sa najviac učí na svojich vlastných chybách. Dúfam, že ti je už oveľa lepšie a rovnako, že je lepšie aj tvojej sestre <3 Držím vám obom palce :)

   Odstrániť
 2. Moc mě mrzí, jak jsi na tom, sama to dobře znám. Tak ať jsi brzy v pořádku a zdravá!
  Také jsem si v poslední době dala zabrat a hned se to projevilo, pravděpodobně mám zánět v zápěstí a to taky není nic příjemného. Ale vše zlé je pro něco dobré a asi bych měla taky trochu polevit a trochu relaxovat :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak, tak. Máš úplnú pravdu- všetko zlé je na niečo dobré. Držím ti palce a dúfam, že ti čoskoro bude oveľa lepšie :) A veľmi pekne ti ďakujem <3

   Odstrániť
 3. Preji at je ti co nejdriv lepe. Hlavne se hodit do klidu, do pohody a neuspechat to leceni. Prosla jsem si totalnim selhanim organismu, kdy imunita uplne vyletela oknem, coz bylo zhruba pred rokem, kdy jsem byla doma mesic a z toho prnich 14 dnu jsem prospala, protoze to telo jelo 3 roky v narocne praci na 110%, takze jakmile jsem presla k jinemu zamestnavateli co nemel tak vysoke naroky a ja musela chte nechte zbrzdit, tak me ty predesle roky dohnali...takze nepodcenovat. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak tvoje komentár si teda beriem poriadne k srdcu! Muselo to byť niečo strašné, keď si celých 14 dní len spala... a byť doma mesiac? Toto je už poriadny masaker! Dúfam, že teraz ťa už nič podobné nepostihlo a ty si zdravá ako rybička :)

   Odstrániť
  2. To jsem ráda, určitě tím neprohloupíš. :) Zdraví máme opravdu jen jedno.
   Jinak kromě sem tam nějakého malého bacila musím zaklapat že dobré. :)

   Odstrániť
 4. To je naprosto dokonalý outfit, opět ti to strašně moc sluší ♥
  Držím ti moc palce, aby ses co nejdříve uzdravila :) Nemoc člověka vždycky donutí zpomalit a to jsi teď ty nejspíš potřebovala :) Ať je ti brzo lépe ♥

  Another Dominika | Ze sekáče

  OdpovedaťOdstrániť
 5. You look fabulous and the outfit is just amazing

  https://www.infinitelyposh.com

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Vzpomínat na léto v těchto mrazivých dnech by mělo být zakázáno, protože já u těch fotek skoro brečím, jak bych to teplo, sluníčko, moře a hlavně zážitky a prázdniny hned vrátila. Šílený jak to zase uteklo .. sukně na fotkách je nádherná! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Hi Nora,
  I am in love with your blog, it looks super girly and cool. Photos are amazing.
  If you want we can follow each other on Instagram, I really like to support my blogger girls and to make contact and have fun & share each others post and make more audience. I think that it would be nice. If you are interested add me on Instagram @dujovicandjela. If not, its fine, I will still enyoj your great style here on the blog. <3

  Much lovee
  www.bekleveer.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť

Brinora