Zimný lookbook / Inšpirácia na zimné outfity


Tento článok som plánovala vydať v pondelok, hneď po tom, čo som nahrala aj tématické video na môj YouTube kanál, no určité okolnosti mi v tom zabránili, a to hlavne:
 1. video som dokopy strihala (ak počítam aj predošlé dni) skoro 10 hodín
 2. v deň nahrania a konečného strihania mi zamrzol celý program na hodinu a pol a ja som tŕpla v strachu, či sa mi všetky uložené zmeny nezmažú. Podotýkam, že som už bola na konci.
 3. strihala som ho do 20:00 a kým sa mi nahralo na YouTube, pribudla ďalšia hodina a pol
 4. za ten čas som pripravovala úvodný thumbnail a netrvalo to 10 minút...
 5. tak som si uvedomila koľko je hodín, šla do sprchy a zaspala okolo 23:00 čo je pre mňa, kvôli mojej rannej rutine HOROR!
Tak či onak, dnes nastal deň D vydania príspevku, a aj keď sa ešte musím doučiť zopár strán odborného predmetu (a to nehovorím o tom, že už dva týždne sa chystám upiecť jeden koláč) nevzdávam sa a idem ďalej. 
Musím sa však pochváliť, že aj keď v poslednom čase u mňa prevládajú stresujúce dni, zvládam ich s pokojnou a čistou mysľou a nikam sa neplaším (čo je v mojom prípade viac než obdivuhodné).

Tak ja len dúfam, že sa moja 10 hodinová práca vyplatila, a vám sa toto video bude páčiť. 
Nechajte sa inšpirovať a vidíme sa (čítame) už čoskoro v ďalšom článku či videu <3

1.
 2.
 3.
 4.
 5.
 6.
 7.

6 komentárov

 1. Vyzeráš vážne skvelo! Môj najobľúbenejší outfit je ten prvý, ale všetky sú krásne.Chválim aj video! Keep going
  xxx Alexandra z MS ALWAYS LATE

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Heh nedávno jsem si říkala, kolik mám zimních bund a kabátků :D tak už jsem v klidu :D :D ty jich máš ještě o dost víc.. :D ten růžový je krásný! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Och, ty si úplne badass! Nechápem, ako stíhaš školu, učenie, prácu a ešte si nájsť aj desať hodín na strihanie videa; ale stálo to teda zato, lebo je úplne parádne a profesionálne! Každý outfit je jednoducho úžasný, tebe proste všetko pristane ❤

  SIMPLY BERENICAFacebook PageREAD ABOUT "WHY I LIVE A ZERO WASTE LIFE"

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Wau, normálne nemôžem vybrať, ktorý outfit je najkrajší <3 páčia sa mi úplne všetky, veľmi pekne si to zladila a vyzerá to nanajvýš štýlovo! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. No ty jo, ty si kočka! Všechny ty outfity ti seknou! :)

  Little Dreamer

  OdpovedaťOdstrániť

Brinora