Mrkváče bez mrkvy


Ako ste sa už v poslednom článku mohli dozvedieť, tak pred dvoma týždňami som mohla byť súčasťou úžasného Galavečera Superblogeri. No čo by to bol za výlet do Bratislavy, ak by sme ho poriadne nevyužili? O tom, kde všade sme boli a čo sme všetko fajné zjedli vám napíšem v ďalšom článku, no teraz by som sa radšej vrhla na svoj BA comfy outfit, keďže chcem naďalej pokračovať v mojom pláne (ktorý doteraz nejako zlyhával) Monday outfits and Friday thoughts.Pri prezeraní príspevkov blogeriek pochádzajúcich z Bratislavy som nedokázala pochopiť, ako môžu vydržať takú zimu len v jednoduchom outfite, ktorý tvoria vzdušnejšie nohavice, blúzka, tenký kabátik či dokonca len obyčajné šaty. Tentokrát som to však mohla vyskúšať na vlastnej koži. A veru, pochopila som. Počas nášho pobytu vystúpili teploty až na 12°C, čo je na január zriedkavé. Hneď vo vlaku som oľutovala svoj cestovateľský outfit, ktorý pozostával z hrubých ponožiek, pančúch, tielka, body, šiat, pleteného svetra, bundy, čiapky a rukavíc... Čím bližšie sme boli k Bratislave, tým viac oblečenia som zo seba zhadzovala. Avšak na ďalší deň som sa zo svojej chyby poučila.

O tom, že som si hneď po príchode musela ísť kúpiť nové nohavice, kvôli mojím roztrhaným, ani radšej nehovorím. Kým sme našli najbližší obchod, tentokrát to bol Gate, chodila som po Bratislave s dierou, ktorá sa tiahla trošku vyššie od kolena až nahor. TRAPAS!
Našťastie som však našla tieto oranžové mrkváče, posledné v mojej veľkosti len za 6€. Neváhala som a rovno bez skúšania utekala k pokladni. Do môjho cestovného ruksaka som si ešte stihla pribaliť tento balónový top a dievčenský jarný outfit bol na svete.
Čo na to vravíte?


16 komentárov

 1. Nádherný outfit! :) Mrkváče k tobě neskutečně pasují, vůbec bych neřekla, že to byla taková rychlo koupě :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ver mi, zobrala som prvé, čo mi prišlo pod ruku :D Ďakujem ti krásne <3

   Odstrániť
 2. tie nohavice ti naozaj vyborne pasuju, super outfit! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Skvělý outfit, sekne ti to! Tuhle barvu naprosto zbožňuji! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Milujem Zlín, ale ak je jedna vec, čo mi na Bratiske fakt chýba, tak je to počasie. Za tri roky som si veľmi rýchlo zvykla na to, že zima v hlavnom meste vyzerá inak ako v Prešove; a keďže je Zlín na úrovni cca Žiliny, kde je už celkom chladno, plus sú okolo nás kopce a vrchy — takže občas je tu naozaj zima :D
  A nohavice sú úplne parádne — a iba sa potvrdzuje to, že ty si môžeš obliecť úplne čokoľvek a vždy v tom budeš vyzerať skvelo ❤

  SIMPLY BERENICAFacebook PageREAD ABOUT "HOW TO RESPONSIBLY GET RID OF OLD CLOTHING"

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Look je strašne super, toto je jeden z mojich najobľúbenejších od teba. :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Krásné, moc ti to sluší! Hrozně se mi líbí ten bílý top, bílou sice nenosím, ale třeba v červené nebo v černé, hned bych si ho taky pořídila :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. krasne vyzeras a tie mrkvace uplne rozziaruju ulicu :)

  OdpovedaťOdstrániť

Brinora