Ranná rutina počas karantény


Už viac ako týždeň karantény máme "úspešne" za sebou a za ten čas, sme si všetci stihli vytvoriť akúsi svoju rannú rutinu. Človek by si bol povedal, že bude rovnaká ako počas víkendu, ale veru to tak nie je. Tieto voľnejšie dni sa snažím využívať naozaj efektívne, aj napriek mojej občasnej lenivosti. Ale buďme k sebe úprimní. Myslím si, že nie som jediná, ktorej to už ide poriadne na mozog a občas prídu aj depresívne dni. 
Tak či onak verím, že sa vám video bude páčiť a veľmi sa poteším, ak mi dáte dole do komentárov, či už tuto na blogu alebo pod samotné video, vedieť, ako vyzerá vaša ranná rutina. 
Sending love to all <3 


3 komentáre

 1. Krásné, milé video. :) Moje ráno probíhá velmi podobně. Také se budím už okolo půl sedmé. Následuje protažení, většinou ve formě jógy, voda s citrónem, čaj nebo kafe, snídaně s rodiči, hygiena a pak mě čeká jen práce do školy. :)

  Tereza's journal

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Úžasné video :) Ranní rutiny patří mezi videa, která na youtube sleduji nejvíc, takže tohle byl přesně šálek mojí kávy <3 Ta rutina je strašně uklidňující :) A máš moc rozotmilého pejska :) Akorát ti hrozně závidím, že se dokážeš vzbudit bez budíku :D

  Pauline's Tiny World

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ja nejakú fixnú rannú rutinu nemám; momentálne fungujem ako keď mám days-off-work :D No máš u mňa obdiv, že sa ti chce naďalej vstávať tak skoro!

  SIMPLY BERENICAFacebook PageREAD ABOUT "TOOTH POWDER BY KVITOK"

  OdpovedaťOdstrániť

Brinora