Fitness wishlist


Odkedy začala karanténa všetci sa začali viac hýbať. Vôbec to neodsudzujem, práve naopak, je to úžasné. Pohyb je pre naše zdravie veľmi dôležitý, a aj keď ja som cvičila ešte pred samotnou karanténou, musím priznať, že teraz to je veru iné. Keď som však zistila, že som oficiálne “spravila” maturitnú skúšku, beriem toto obdobie ako určitú časť “prázdnin”.
Konečne je po všetkom! Žiaden zbytočný stres a oveľa viac času pre veci, ktoré ma bavia a zo všetkého najviac napĺňajú. Preto som si našla čas aj pre zhotovenie takéhoto mini workout wishlistu.
Ak ste tu dlhšie a poznáte ma trošku viac, určite viete, že vo cvičení doma som naozaj doma (krásne slovné spojenie). A presne s týmito pomocníkmi by sa mi cvičilo omnoho lepšie!Fit podložka Fitbypeta- hneď ako som zistila, že Peťka Elblová má svoje vlastné cvičebné podložky, v tom momente som zatúžila po svojej vlastnej. Je to už nejaký ten piatok, tu však aspoň vidíte ako dlho po nej túžim. Podložky na cvičenie doma mám a to rovno 2. Prvú na jógu a tú druhú na klasický workout, no bohužiaľ opotrebovanosť je na nej značne vidieť.

Odporovacie gumičky- na e-shope Fitbypeta nenájdete len krásne podložky či športové oblečenie, ale samozrejme aj takéto odporovacie gumičky v dokonalých farbách. Momentálne však nie sú na sklade a ja len poctivo čakám.

Fitbit Versa 2- nad fit hodinkami uvažujem už poriadne dlhú dobu. Doteraz som ešte stále uvažovala nad Apple Watch 4/5 a týmito Fitbitkami. A myslím, že som sa 100% rozhodla.

AirPods- pamätám si, ako som sa ľuďom s tiktakmi v ušiach smiala. Avšak teraz to veľmi ľutujem, pretože na rozdiel od klasických sluchátok sú praktickejšie ako pri cvičení, tak aj v bežnom živote, kde vám neprekážajú vysiace káble všade naokolo.

Eko fľaša- odkedy sa mi moja sklenená fľaša (už asi tretia) rozbila, stále zháňam nejakú s ochranným púzdrom a vyhliadla som si túto od značky EQUA. Jediné čo mi na nej vadí, je jej malý objem (750 l) Samozrejme, keď ste doma, pokojne si vodu dopúšťate, no ak sa nachádzate na cestách je to väčší problém, ak práve okolo seba nemáte žiadne miesto či podnik, ktorý poprosíte o dopúšťanie vody...

Športové oblečenie- doteraz som športové oblečenie brala ako len kus látky zošitej do určitého tvaru a väčšinou som cvičila v domácom oblečení (neodporúčam). Akonáhle som však začala jednotlivé športové oblečenie testovať (moje prvé bolo z Lidlu a následne z Aliexpressu) pochopila som určitý rozdiel v pohodlí pri cvičení. Môj prvý kvalitný cvičebný set bol objednaný len pred nedávnom zo stránky MyProtein (som veľmi spokojná), avšak na wishliste sa nachádza dokonalý set z GymShark.

Závažia- musím sa priznať, že cvičenie s vlastnou váhou ma už postupom času prestáva baviť. Nevravím, že doma činky nemám (bratove), no tie sú príliš veľké a pri určitých cvikoch nepraktické. Tieto sú dokonca v ružovej farbe, takže čo viac si priať... Taktiež nepohrdnem ani kettlebelom či členkovým závažiam.

Máte aj vy svoj fitness wishlist? 
Love you all 🌸❤️

5 komentárov

 1. K té maturitě gratuluji! :) Jinak věci na cvičení mám také v plánu si pořídit, tak ať ti slouží! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Gratulujem k maturite :) Akurát som sa pozastavila nad hodinkami - ak by som si ja mala vybrať, asi by som šla do tých od Apple už len z princípu, že majú omnoho viac možných využití a hlavne, prepájanie medzi jednotlivými Apple produktami je jednoznačnou výhodou. Ale to mi len tak mimo toho napadlo :) Verím, že sa ti tento wishlist čím skôr splní! A Equa fľašu odporúčam, je skvelá.

  Viki z blogu BarsVee🌸 - BarsVee na Instagrame🌸

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Gratulace k maturitě! Musím říci, že pravidelně cvičit už jsem začala asi měsíc před karanténou, ale teď doma to rozhodně méně láká k výmluvě "Mohla bych jít tam a tam". :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Také gratuluji k maturitě :) Já jsem si odporovou gumu objednala cca před třemi týdny z jiného e-shopu a stále jí ještě nemám, takže mě to už docela štve. Ale snad přijde :)

  Pauline's Tiny World

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Pridávam sa k maturitným gratuláciám:) Veľmi pekný post. Ja už dlhšiu dobu snívam nad GymShark setom a povedala som si, že počkám na jesenný blackfiday a vtedy sa do toho vrhnem.
  xxx Alexandra z MS ALWAYS LATE

  OdpovedaťOdstrániť

Brinora