Projekt #ProduktivneSpolocne


Môj úplne prvý Instagramový projekt.
#ProduktivneSpolocne vznikol na základe vašich častých otázok, ktoré ste mi či už na Instagrame, alebo iných sociálnych sieťach písali.
Čo ma motivuje k mojej produktivite? Ako to, že vstávam o 6:00 ráno aj počas víkendu a prázdnin? Nie som často unavená?
Tieto otázky mi vírili hlavou docela dlhú dobu. Až som v jeden magický deň pri prechádzke lesom prišla na jeden skvelý nápad, vytvoriť pre nás všetkých spoločný projekt, zameraný hlavne na produktivitu.
Mojim hlavným pohonom k väčšej produktivite ste VY! Milujem tvoriť nové veci, a keď vidím vašu odozvu posúva ma to neustále dopredu.
Myslím, že produktivita je potrebná a nie len počas tohto obdobia. Aj ja mám občas dni, kedy sa k ničomu nedokážem prinútiť, keď celý deň preležím v posteli alebo sa len tak poflakujem po dome. Avšak na konci takéhoto premrhaného dňa pociťujem nekonečné množstvo výčitiek a hnevám sa sama na seba, ako som niečo také mohla dopustiť. Samozrejme Day Off je dôležitý, ale nemal by byť každý druhý deň.
Akonáhle však vidím niekoho robiť niečo produktívne, či už doma alebo formou sociálnych sietí, nakopne ma to! To ma utvrdzuje v tom, že zdieľanie naozaj motivuje!
Preto budem veľmi rada, ak sa do tohto môjho malého začiatočného projektu zapojíte aj vy a budete aspoň takouto formou motivovať ľudí okolo seba.
Všetky ďalšie informácie ohľadom projektu a rovnako aj mnou vytvorenú motivačnú tabuľku nájdete vo Výbere stories na mojom Instagrame. Teraz už len stačí označovať mňa a náš spoločný hashtag #ProduktivneSpolocne vo vašich Instastories alebo klasických príspevkoch a uvidíme ako sa to bude vyvíjať ďalej <3
Love you all!

2 komentáre

  1. Skvělý nápad na projekt, v této době se určitě hodí a člověk přijde na jiné myšlenky a nebude čas na prokrastinaci! :D :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. krásny nápad, pozerala som už storky! <3

    OdpovedaťOdstrániť

Brinora