Naplánuj si nový mesiac / mesačný plánovač Júl 2020


Je neuveriteľné ako posledné mesiace plynú. Ani sme sa nenazdali a už nám na dvere klope nový mesiac.
Rok čo rok som sa na júl a august veľmi tešila. Znamenalo to koniec školských povinností a zaslúžený odpočinok. Aj keď tento rok bol v mnohých veciach odlišný a koniec školského roka sme si neužili ako kedysi tak dúfam, že sa vám všetkým úspešne podarilo zakončiť ho s výborným vysvedčením, maturitou či skúškami na vysokých školách. A koho skúšky ešte čakajú, tak mu želám veľa šťastia a pevné nervy.

Aby sme tento mesiac mohli začať opäť úspešne, nie je lepší nápad ako si ho dopredu naplánovať, aby nám nič neuniklo. Myslím, že už nemusím spomínať princíp zapisovania si svojich novomesačných plánov. V podstate je to stále o tom istom.

Júlovú mesačnú tabuľku si môžete stiahnuť ZADARMO!
Je len na vás, či si ju vytlačíte a pripnete na nástenku, alebo ju stiahnete do telefónu a uložíte si ju ako tapetu. Hlavné je, aby ste svoje ciele mali stále na očiach.

Samozrejme budem rada, ak mi na sociálnych sieťach ukážete, ako túto tabuľku využívate. Preto ma nezabudnite označovať ako @norabrinn a používať náš spoločný produktívny hashtag #PRODUKTIVNESPOLOCNE

Teším sa na vaše tabuľky a už čoskoro pri ďalšom novom článku ❤️

Pre lepšiu kvalitu tabuľky klikajte na

2 komentáre

Brinora