Naplánuj si nový mesiac / mesačný plánovač November 2020

Tak ani sme sa nenazdali a už tu máme november. Mesiac, pri ktorom si okamžite vybavím opadané pestrofarebné lístie, tekvice a taktiež aj Pumpkin spice latte zo Starbucksu. Neviem či sa to zdá len mne, ale mám pocit, že tento rok zbehol až príliš rýchlo. Samozrejme v aktuálnej situácii to znie ako obrovské pozitívum, avšak nikto z nás ani len netuší čo má pre nás prichystaný rok 2021. Neostáva nám teda nič iné len čakať a modliť sa za lepšie zajtrajšky.


Keďže už o pár dní privítame nový mesiac, nebolo by na škodu začať ho práve plánovaním a postupnou prípravou na jednotlivé udalosti. Mňa osobne toho v novembri čaká mnoho, hlavne čo sa školy týka, takže takáto tabuľka mi hneď pomôže, ak ju mám vysatvenú stále pred očami.

Ako to opakujem neustále dookola, tak túto tabuľku si môžete stiahnuť úplne ZADARMO, či už tuto z blogu, alebo po kliknutí na odkaz nachádzajúci sa nižšie pre lepšiu kvalitu tabuľky.

Budem veľmi rada, ak mi na Instagrame ukážete ako využívate túto mesačnú tabuľku vy. Stačí ak ma označíte, či už vo svojom príspevku, alebo Instastories ako @norabrinn. Ešte väčšiu radosť mi spravíte tým, ak použijete aj #ProduktivneSpolu.

Už teraz sa na vaše príspevky veľmi teším.

Love you all ❤️


Pre lepšiu kvalitu tabuľky klikajte na

3 komentáre

 1. Bez plánovačů bych byla ztracená, já si vše zapisuji do mého Dolleru, na který nedám dopustit! :))

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Plánovače sú základ môjho života a kým som ešte nemala svoj diár, tak som si sťahovala práve tieto tvoje plánovače.
  xxAlexandra MS ALWAYS LATE

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Plánovače jsou super, kromě měsíčního nedám dopustím ani na ten týdenní ;)

  OdpovedaťOdstrániť

Brinora