Naplánuj si nový mesiac / mesačný plánovač Október 2020

 

Áno viem...

Od posledného článku takéhoto druhu už ubehla poriadne dlhá doba a ja si to plne uvedomujem. Pýtate sa či mám nejakú adekvátnu výhovorku? Úprimne vám poviem, že žiadna neexistuje. Ako ste si už mohli všimnúť, tak za mesiac august a september, okrem týchto "pravidelných" mesačných tabuliek, nevychádzali ani moje "pravidelné" rozhovory s inšpiratívnymi osobnosťami. Hoci som mala september do bodky naplánovaný, za jedným rozhovorom bohužiaľ ešte stále čakám...


Aby som sa však už prestala vyhovárať a dostala sa k pointe dnešného postu, ktorá vlastne ani nie je, predstavujem vám túto NOVÚ októbrovú mesačnú tabuľku.

Rozhodla som sa totiž zmeniť celkový dizajn týchto tabuliek na viac minimalistickejší. Podľa mňa to je aj praktickejšie a vyzerá to dobre, aj keď sa to vytlačí čiernobielo.

Budem rada, ak mi do komentárov dáte vedieť, ktorý dizajn tabuliek sa vám osobne páči viac.


Mesačnú tabuľku si samozrejme môžete stiahnuť úplne ZADARMO, či už tuto cez blog, alebo po kliknutí na odkaz, nachádzajúci sa pod samotnou tabuľkou. Predsa nám už začala škola, tak by nebolo na škodu plánovanie si našich školských povinností, ale aj tých pracovných, alebo aj upozornenia na zaujímavé stretnutia... Je to len a len na vás.


Budem veľmi rada, ak mi na sociálnych sieťach ukážete, ako tieto tabuľky využívate. Preto ma pri zdieľaní napríklad na Instagramových stories nezabudnite označiť ako @norabrinn alebo použite hashtag #produktivnespolocne. Už teraz sa na to veľmi teším.

Love you all ❤️

Pre lepšiu kvalitu tabuľky klikajte na

TENTO ODKAZ

3 komentáre

  1. Skvělý a praktický plánovač, na nový měsíc se vždy něco takového hodí! :))

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Tá tabuľka vyzerá super, kebyže si všetko neplánujem do diára tak by som ju určite stiahla :D si šikovná! :)

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Tabulka je super, mám ráda jednoduché věci. Ale vše si zapisuju do diáře a ještě částečně i do mobilu, tak ji asi nevyužiju.. :)

    OdpovedaťOdstrániť

Brinora