Naplánuj si nový mesiac / mesačný plánovač December 2020

Nemôžem uveriť tomu, že včerajším dňom sa nám začal posledný mesiac v tomto roku. 

December patrí k mojím najobľúbenejším mesiacom a to hlavne kvôli celkovej predvianočnej a vianočnej atmosfére. Hoci to tohto roku nebudú Vianoce, na ktoré sme zvyknutí stále si ich môžeme poriadne užiť v kruhu našich najbližších a priateľov.


Každopádne, vysokoškoský život si vyžiadal svoju daň, a preto s príchodom decembra, okrem mojich milovaných Vianoc, prichádza aj stresujúce skúškové obdobie, na ktoré sa musíme všetci poriadne pripraviť. Poviem vám pravdu, radšej by som tvorila content na Instagrame, písala články, alebo sa konečne dokopala k natáčaniu videí. No niekedy to musí ísť bokom (čo je pre mňa niekedy veľmi ťažké).


Ako to pri týchto mesačných plánovačoch býva zvykom, sú minimalistické a praktické. Môžete si ich vytlačiť a dať si ich na viditeľné miesto, alebo stiahnuť do PC, telefónu či tabletu. Je to len na vás.

Samozrejme, tieto tabuľky sú úplne zadarmo a stiahnuť si ich môžete kedykoľvek.


Tak teraz si už len treba sadnúť a začať si všetko pekne plánovať.

Love you all ❤️3 komentáre

  1. Až včera tesne po polnoci, keď som zrazu videla na mobile, že už je december, tak vo mne tak hrklo, že fakt je už koniec roka. Na jednu stranu mám pocit, že trval celé nekonečno, ale tiež sa mi nechce veriť, ako rýchlo zbehol 🥰

    SIMPLYBERENICAFacebook PageREAD ABOUT "17 MINIMALIST HABITS FOR EVERY DAY"

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Skvělý plánovač, já jsem bez zápisků a plánů jako bez ruky! :D :)

    OdpovedaťOdstrániť

Brinora