30 day Self Care Challenge


Nový rok, nové ja!

S novým rokom prichádza aj neuveriteľná motivácia žiť život podľa svojich predstáv, skúšať nové veci a ísť si za svojimi snami. Myslím, že naše zapísané plánovače a diáre už praskajú kvôli stanoveným cieľom a ja sa tomu veľmi teším. A práve preto, aby toho na nás nebolo až príliš veľa, som sa rozhodla na tento prvý týždeň v novom roku vytvoriť 30 dňovú Self Care Challenege.


O čom je táto challenge?

Teraz je jednoznačne veľmi podstatné myslieť hlavne na seba a dopriať si omnoho viac než len snívať o nami určených cieľoch. Táto challenge pozostáva z tridsiatich políčok, na ktorých sa nachádzajú jednotlivé úlohy na každý deň. Samozrejme, tieto úlohy nemusíte plniť v poradí, v akom sa nachádzajú. Pokojne si vyberte sami, čo vám v daný deň vyhovuje a následne si to odškrtnite. Je to úplne jednoduché.


#SelfCaresNorou

Ak sa rozhodnete ísť do tejto challenge so mnou, určite ma označujte (@norabrinn) vo svojich Instagramových príspevkoch alebo stories, kde okrem môjho Instagramu označíte aj hashtag #SelfCaresNorou alebo #selfcaresnorou a ja všetky vaše príspevky zdieľam na svojom profile @norabrinn alebo aj @bybrinora (ktorý je venovaný len tomuto blogu a mojej kreatívnej stránke)


Budem sa tešiť na vašu akúkoľvek spätnú väzbu.

Love you all ❤️


4 komentáre

 1. Moc se mi tento nápad líbí :) Sama cítím, že by mi tato challenge mohla pomoc, možná ji později i zkusím, teď musím hlavně dopsat diplomku a asi bych si tu challenge teďka tak moc neužila :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Taky se mi tato challenge moc líbí. Už jsem jí omrkla na Instagramu a rovnou jsem zjistila, že už mám pár bodů splněných <3 Tak uvidíme, kolik dalších bodů si do 30 dnů odškrtnu <3

  Pauline's Tiny World

  OdpovedaťOdstrániť
 3. To je skvělá motivační výzva! Možná se do toho také pustím, na začátek roku se to opravdu hodí a držím ti palce! :))

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Už som si stiahla obrázok a uložila do mobilu, nech sa k tomu viem rýchlo a jednoducho vrátiť; a jednoznačne sa zapájam! Vyzerá to veľmi motivujúco 😍😍

  SIMPLYBERENICAFacebook PageREAD ABOUT "5 REASONS TO REDUCE YOUR MEAT CONSUMPTION"

  OdpovedaťOdstrániť

Brinora