Hot winter must haves 2021


Aj keď ja osobne zimu veľmi nemusím, stále sa na nej niečo nájde. Možno to bude snehom, ktorý sa nám konečne ráčil ukázať, alebo pohodovými cozy večermi s obľúbemou knihou či seriálom. Ak by som mala menovať aj nevýhody zimy, musela by som to rozdeliť na niekoľko článkov, čiže radšej ostanem pri výhodách hoci sú len dve. 

Tohtoročné zimné trendy ostávajú skôr v úzadí, keďže si do mesta zájdeme maximálne tak na nákup potravín a možno aj na kávičku so sebou ak sa nám pošťastí. Preto som sa snažila vybrať len tie trendy, ktoré som si najviac všímala na sociálnych sieťach alebo mojom obľúbenom Pintereste

Ste pripravení?


Koža

Priznávam, že ja doma nič kožené či koženkové nemám, teda až na koženkovú bundu, ktorú som ulovila v Pull&Bear. Niektoré uvedené kúsky si síce na sebe viem predstaviť, no bohužiaľ neviem ako by som sa v tom cítila. Neviem či to takto máte aj vy, ale mne veľmi prekáža zvuk kože pri akomkoľvek pohybe.


Objem

Balónové rukávy sa stali obľúbeným trendom už skôr a my sme si ich obľúbili natoľko, že sa ich nechceme vzdať. Nebudem vám klamať, v mojom šatníku nájdete niekoľko kúskov práve s balónovým efektom a nakúpila by som ich ešte omnoho viac. Tento trend jednoznačne dodá každému outfitu jedinečný nádych elegancie.


Retro

V tomto prípade ma vždy zachráni mamin šatník, kde nájdem vždy nejaký zaujímavý kúsok (hoci to sama občas netuší). Neradím sa síce medzi obrovských fanúšikov retra, no niektoré kúsky sú veľmi zaujímavé. Najviac obdivujem retro kabelky, ktoré dnes nájdete na každom rohu internetového obchodu. Práve teraz ľutujem, že som pred 3 rokmi dovolila mamke podobné kabelky vyhodiť.


Mriežka

Pamätám si, ako som na základnej škole mala presne takýto mriežkovaný sveter a mnoho ľúdí ma zaň hejtilo. Niekedy sa tomu nečudujem, keďže v tej dobe som sa obliekala viac než otrasne. Nakoniec som podľahla názoru ostatných (čo bol určite "dobrý nápad") a tento sveter vyhodila. A teraz? Teraz pozerám po podobnom.


Geometrické topánky

Myslím že už to všetci dobre poznáme! Najprv niečo tak nenávidíme, až to začneme milovať. Predpokladáte správne ak ste si to domysleli na moju osobu. Kedysi som premýšľala, ako sa v tom dá vôbec chodiť, než to len stáť na jednom mieste. No aj napriek ich nezvyčajnému (v 90. rokoch to bolo skôr praktické než nezvyčajné) sú oveľa pohodlnejšie, než sa zdá.


Neutrálne farby

Kto by ich nemiloval? Sú jednoduché, minimalistické a predsa krásne a elegantné. Je až neuveriteľné, aké čaro tieto neutrálne farby majú. To už musíte posúdiť vy.


Bodycon dress

Kedysi som podobným strihom šiat opovrhovala a to hlavne z dôvodu, že som sa v nich necítila sebavedome kvôli mojej postave. No div sa svetu, práve mi prišla krásna zásielka z H&M a zo Zary (video haul nájdete na mojom Instagrame) a s takýmito šatami a ja sa nestačím diviť! I am literally in love!


Široké nohavice

Buď ich miluješ, alebo nenávidíš! Neviem prečo, ale práve tento trend mi dáva neskutočný parížsky vibe a je to poznať aj z fotiek. Okrem elegantnej kombinácie môžete zvoliť napríklad aj teraz veľmi obľúbený street style. Je mnoho spôsobov ako tieto džínsy či nohavice zakomponovať do outfitu.


Oversize sako 

Oversize saká som spomínala už v minulých Hot must haves, no ako sa zdá stále sa ich nechceme zbaviť, rovnako ako aj balónových rukávov. Myslím, že tento trend tu s nami bude ešte veľmi dlho, takže určite nebude na škodu zaobstarať si nejaké to svoje. 


(Všetky priložené obrázky sú zo zdroja Pinetrest. Koláže sú vytvorené mnou.)

4 komentáre

 1. Tento rok mi zima akosi nevadí; aj keď to asi bude snehom, ktorého už dávno nebolo toľko ako túto zimu 😅 Balónové rukávy sa mi veľmi páčia, outfitom to dodáva veľmi zaujímavý prvok! A neutrálne farby sú proste moje, milujem ich po celý rok, takže sa teším, že sú teraz v strede pozornosti, lebo i keď sa zdajú nudné a nevýrazné, pôsobia veľmi sofistikovane a elegantne 🥰

  SIMPLYBERENICAINSTAGRAM GIVEAWAYREAD ABOUT "HARMFUL SUBSTANCES IN COSMETICS PART 02"

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tak z těchto must haves se mi líbí snad jen neutrální barvy a pletené šaty, jinak je to totálně mimo můj styl :) Každopádně líbí se mi zpracování článku! :)

  Little Dreamer

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Krásné stylové kousky a ani se nedivím, že jsi je zařadila do Must have! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Něco tedy vůbec není můj styl.. nemám moc ráda oversize věci, široké kalhoty a i ty boty na podpatku, co jsou tady, se mi moc nelíbí. Ale naopak balonové rukávy, neutrální barvy a bodycon šaty, to je super! :)) Jen ty šaty by na mě už tak krásně nevypadaly. :D

  OdpovedaťOdstrániť

Brinora