Tea time

Dúfam, že nie som jediná, ktorá sa na Vianoce teší ako malá. Začiatkom decembra mi z toho začalo poriadne šibať. Mám pre vás pripravené vianočné články s dekoráciami, nejakými DIYs a možno aj receptami. Vianoce sú pre mňa jedno z najkrajších období v roku. Trhy, všade zhon, chvíle prežité s rodinou a priateľmi... Na to všetko sa už nemôžem dočkať. 
Outfit som našla ešte z jesene, kedy bolo pomerne teplo a mohla som chodiť z odhalenými členkami. Všetko už poznáte, okrem môjho dokonalého kabáta, ktorý nosím neustále. Zase všetko v čiernej a prosím nečudujte sa mi. V takom odpornom počasí nemám náladu nosiť niečo iné okrem čiernej.
btw. tento úžasný termo hrnček  som vylovila v kiku za pár eur. No, aspoň niečo mi spríjemní stereotypné dni. (skvelý čajík a káva!)
Skoro som zabudla. Ako ste si užili Mikuláša? :DPauza na čaj pri fotení byť musí!

4 komentáre

  1. Děsně se mi líbí tvoje boty a termohrnek samozřejmě též. Není nad to vzít si ho do ruky, třeba si číst (v horším případě se učit :D) a mít výhled z okna, vedle sebe ještě nějaké sladkosti...áchjo :D!

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Ja mám hrnček z Primarku a ten má dokonalý vianočný vzor, ktorý mi vždy vyčarí úsmev na tvári. Čierna je život a hlavne v zime! A čo sa týka Vianoc, cítim sa asi ako jediná, ktorá to nejak veľmi neprežíva, všade vidím samé Vlogmas a podobné záležitosti a ja zatiaľ stále žijem v jeseni, že už je december? Na Mikuláša som veľa čokolády dostala, asi mi vydrží až do budúceho roka -,-

    OdpovedaťOdstrániť

Brinora