Zebra

Je neuveriteľne úžasný pocit nič neriešiť a nájsť si čas sama pre seba. Zdá sa mi to ako včera, kedy som Vám písala, ako veľmi sa bojím a aké stresy prežívam. No všetko je minulosť. Som na svojej vysnenej škole a už sa neviem dočkať, kedy tam pôjdem. Keď som si čítala výsledky a uvidela svoj kód medzi tými najlepšími, skákala som 5 metrov do výšky, kričala, plakala a smiala sa zároveň. Teším sa! Zažijem niečo nové a spoznám nových ľudí. Nech tento školský rok skončí a ja budem môcť vypadnúť z terajšej školy. 
Čo sa týka zajtrajška, všetkým maturantom držím palce najsilnejšie ako viem. Verte si a nič nepokazte. (znie to skôr ako pokyn než podpora...) Tak či onak užívajte si dnešný deň a neseďte len za učebnicami. Čerstvý vzduch nám všetkým prospeje! 

 


16 komentárov

 1. Krásne fotky, veľmi sa mi páči ten rozkvitnutý strom v pozadí:) Presne tak :) treba si užiť tento deň pretože je naozaj krásny<3 a nádherný náhrdelník :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ta košile je super, moc hezky nakombinovaný outfit, sluší ti to :)
  Young, wild and free

  OdpovedaťOdstrániť
 3. gratulujem :) pekne pozitivne napisane a viem si presne predstavit tie pocity, ked ti odlahne a tesis sa na to, co bude :)
  Pozyvam na letnu GIVEAWAY, tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2016/05/rexona-giveaway.html

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Moje pocity sú teraz neopísateľné :D a ďakujem <3

   Odstrániť
 4. Košile i boty super, moc pěkně sladěné!
  Beauty by K.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Gratulujem ♥♥♥
  A som nesmierne šťastná, že si ty šťastná a že si, kam si chcela ísť a teraz si už môžeš spokojne vydýchnuť a už sa len tešiť ♥
  BEELIEVIN

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak tomu ver! A ďakujem Ti za Tvoje povzbudivé slová! <3

   Odstrániť
 6. Tá košeľa je nádherná a ten rozkvitnutý strom v pozadí, ách ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Gratulujem!! :) Skvelé fotky! Tiež mám práve po stresoch, takže presne poznám ten pocit, keď som celý deň nič nerobila a len sa venovala sama sebe :) Dobre, to vyznelo divne, ale chápeme sa :D. Snáď.

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Máš dokonalé vlasy!

  OdpovedaťOdstrániť

Instagram

Brinora. Theme by STS.