7. mája 2017

Army tartan


Som jediná, alebo aj Vám dni ubiehajú tak rýchlo? Veď len včera začal Nový rok a už je tu máj. Mám pocit, že si dni a všetky tie chvíle vôbec neužívam. Nežijem pre daný moment. Stále myslím, čo bude zajtra. Premýšľam na vecami, ktoré by ma vonkoncom nemuseli trápiť. Denno denne na tom pracujem a snažím sa to zmeniť, no niekedy je to riadne ťažké. Prečo si nežijeme tu a teraz? 
Zdá sa, že na takéto myšlienky si musím vyhradiť článok. Bola by som schopná o tom písať donekonečna a ešte ďalej...
Preto si radšej obveseľujem život svojimi "módnymi" úchylkami. Začala som kombinovať veci, ktoré by som inokedy nekombinovala. Je fajn vyliezť zo svojej ulity a ukázať svoju pravú tvár... To nasvedčuje aj táto zabudnutá tartanová košeľa rovnako aj s týmto trenchcoat-om, ktorý som na sebe nemala roky rokúce. Teoreticky ani tento biely rolák (v ktorom mi teda bolo riadne teplo) tu ešte nebol! Žeby sa Nora konečne spamätala?

Join the conversation!

 1. Krásný outfit, neskutečně se mi k němu líbí ty brýle ♥

  eLblog

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Outfit je super, takže jen tak dál. :) A neboj, já to mám úplně stejně... taky se pořád snažím se nestresovat, nepřemýšlet nad tím co bylo a bude. Ale jak jsi řekla - je to těžký - a ze dne na den se to nezmění.
  Young, wild and free

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Krásný outfit ♥ Minule jsem si vzala podobnou (ale oversized) košili, kterou jsem ledabyle zastrkala do kalhot, a rozepnula víc knoflíků, no starší lidi nechápali, ale mladším se líbilo :) Každý by se měl oblékat tak, jak se cítí dobře :) A jinak čas fakt utíká až neuvěřitelně rychle, nic nestíhám. Nad věcmi, které by mě trápit neměly, nebo nemusely také přemýšlím pořád :/

  Pauline's Tiny World | První blogová giveaway!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. veľmi pekný outfit :) moja tartanová košeľa sa časom vyprala, a keď tak pozerám na túto tvoju, tak si asi budem musieť zakúpiť už novú :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Moc krásný Outfit :) Nejvíce me zaujaly ty boty, jodu bozi <3

  LITTLETHINGSFOREM

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Tiez som stale v myslienkach vpredu a neustale sa nad niecim stresujem, dni mi ubiehaju ani neviem ako a som z toho celkom na nervy :(
  Inak outfit je super :)
  LIFE IN PICTURES BY LU

  OdpovedaťOdstrániť
 7. veľmi ľúbim tento trend so zaviazanou košeľou okolo pása! :) zvlášť s niečím takým ženským ako je ten biely turtleneck! veľmi podarené! :)
  Ivana xx

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Brinora. Design by FCD.