READY?

Už nastal ten čas. Čas pokoja, smiechu a radosti. Chvíle strávené s rodinou, priateľmi a tými najbližšími ľuďmi sú pre mňa veľmi dôležité. Možno sa vám to zdá, ako strašne gýčová veta. no ja to tak naozaj cítim. Vianoce sú jedným zo sviatkov, kedy sa môžeme  venovať ostatným okolo nás. Nie len naším blízkym, ale aj ľuďom, ktorý to naozaj potrebujú. (najlepšie by bolo, ak by sme sa tak správali po celý rok) Vianoce sú pre niekoho len zhon za nepotrebnými darčekmi, stres pre maličkosti a strach z neúspechu a sklamania ostatných. No sviatky vôbec nie sú o tom. O darčekoch, strese a samom zhone. Nechcem sa tu teraz hrať na nejakú znalkyňu, to určite nie. Tiež nepohrdnem nejakou drobnosťou. Ale žeby mal byť tento krásny a veľmi výnimočný deň len o tom? O predbiehaní sa v tom, kto dal komu lepší darček? Nemyslím si.
Preto prežime tohtoročné Vianoce v pokoji a láske. Aby to nebolo o materiálnych veciach a iných zbytočnostiach. Dajme si pauzu a skúsme ísť za tými, ktorých máme najradšej. Pomôcť ostatným a len tak sa tešiť z úplných maličkostí. 
Pretože Vianoce sú o veľkolepom očakávaní...

16 komentárov

 1. Tobě také krásné a pohodové svátky :) A moc ti to sluší :)

  LITTLETHINGSFOREM

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Hoci je už po Vianociach, verím, že si si sviatky užila ❤
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Boli naozaj krásne a pokojné a dúfam, že rovnako úžasné boli aj tvoje :) Ďakujem! <3

   Odstrániť
 3. Určitě sis to všechno užila:). Měj se krásně!
  Windy pink style

  OdpovedaťOdstrániť
 4. I hooe you had a great christmas and that you are at good health and happy and that your new year will be fll of happiness :) greetings from my holidays at the hotels wolkenstein südtirol italien where we'll spend the new years eve!
  Claudia

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Jaká to modelka! Super fotky:) užívej!
  karelzzilla.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Pekne si to napisala, ze su o velkolepom ocakavani. Cim som starsia tak ocakavam menej a menej :)

  OdpovedaťOdstrániť

Brinora