STRIPED CULLOTES


Aj keď prežívam pracovné leto musím poznamenať, že je to aj tak super čas. Prvýkrát v živote niekde "pracujem" a zisťujem, čo vlastne znamená zodpovednosť. Budík mi zvoní o 4:30 a ja sa snažím pomáhať ľuďom ako len môžem. Je to iné, keď si zarábate svoje vlastné peniaze. Človek, ktorý si sám zarába zistí až pri práci, čo znamená slovo šetriť. (je to predsa krvopotný zárobok!) Nechcem tým ale povedať, že som kedysi peniaze len tak rozhadzovala. To už vôbec! Od mala ma rodičia učili odkladať si peniaze, a za to im veľmi ďakujem. (presne tak som si napríklad našetrila aj na fotoaparát) Neviem ešte presne na čo si našetrím teraz, ale budem sa snažiť využiť to na potrebnú a prospešnú vec. (možno aj vysoká škola) 


OUTFIT

90% tohto outfitu tvoria hlavne darčeky k osemnástym narodeninám. Nikdy by som nepovedala, že podobné sandálky nájdem v Bershke alebo nádherné cullotes v Terranove. Chodím tam len zriedkakedy (hlavne teda Terranova. Od nej mám ešte stále dostatočný odstup) a naozaj len občas tam natrafím na niečo, čo sa mi páči. No z týchto cullotes som bola milo prekvapená. Aj keď sa látka pokrčí pri sadení, je to ako-tak odpustiteľná vec. 
No najkrajší darček sa aj tak nachádza na mojom krku. Je to prívesok od môjho priateľa, ktorý pre mňa znamená veľmi veľa. Aby som šťastie nemusela stále hľadať na zemi, ale mala ho stále pri sebe...

16 komentárov

 1. Outfit je krásný :) Nikdy by mě nenapadlo, že cullotes jsou z Terranovy, ale jak píšeš, občas právě v podobných obchodech, od kterých toho člověk moc nečeká, najde ten perfektní kousek :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ani si nevieš predstaviť, aká som bola prekvapená, keď som ich tam zbadala a nečakala ani minútu a už som stála pri pokladni :D

   Odstrániť
 2. Skvělý outfit, moc ti to sluší :) já na proužky moc nejsem, ale kalhoty vypadají super!
  MyGoldenMind

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Outfit mě moc zaujal, strašně se mi líbí ty kalhoty cullotes proužky jsou super a in :).

  TheBlondieTale

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Nohavice sú super, už som na viacerých ľuďoch videla takéto pásikavé a veľmi sa mi páčia :) a to s tým šetrením a pracovaním úplne chápem :D

  OdpovedaťOdstrániť
 5. tie nohavice su fakt uzasne <3

  btw: vstavat 4:30 by som fakt nedavala, mas moj ooobrovsky obdiv! dufam, ze ta praca a tie peniaze aspon stoja za tie skore ranne hodiny! :D :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak to ti ďakujem :D je to ťažké aj pre mňa, ale za to všetko to naozaj stojí :))

   Odstrániť
 6. Krásny outfit. A tie sandálky sú DOKONALÉ!
   xxAlexandra MS ALWAYS LATE


  OdpovedaťOdstrániť
 7. Áno, zarábať si vlastné peniaze je krásny pocit. Ja tiež mám svoju prvú prácu a bol to skvelý pocit, keď mi prišla prvá výplata. Zrazu si peniaze začneš inak vážiť.

  https://lamodaeanarchia.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť

Brinora