DESIRE


Všetci máme túžbu niečo v živote dokázať. V tom, v čom sme naozaj dobrí. No keď príde hoci len prvý pád, vzdávame sa veľmi ľahko. Stačí ak nám niekto povie svoj záporný názor a naše plány, napísané na papieri, máme chuť najradšej vyhodiť do najbližšieho koša a škrtnúť zápalkou. 
Všetko na čom sme tvrdo pracovali pre nás odrazu nemá žiaden zmysel a to, čo sme si vybudovali padá na to najhlbšie dno.
A pritom nás takýto hlúpy názor vôbec nemá čo trápiť!


Je predsa naše rozhodnutie čo a ako budeme robiť. Nikto nám nemôže zabrániť v tom, čo nás baví. Nikto nemá ani to najmenšie právo zničiť nám sen. "Ak ti niekto povie -to je predsa nemožné" pamätaj, že je to nemožné pre nich a nie pre teba!" 
Rob to, čo chceš a nie to, čo chcú ostatní. Nevšímaj si názory a dotazy okolia. Chod po ceste, ktorú si sám buduješ. A aj keď príde jediná myšlienka, ktorá ťa prinúti uvažovať o konci na tvojej ceste, jednoducho ju potlač do tých najtmavších útrob tvojej mysle a nahraď ju takou myšlienkou, ktorá ťa robí šťastným!

SI TVOR TAK TVOR!

6 komentárov

 1. you look fantastic in that blue dress. Wgladasz fenomenalnie, piekna sukienka.

  https://modaodaradosti.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ty modré šaty jsou překrásné! A moc hezky sepsane :)

  LITTLE THINGS FOR EM

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Máš vo všetkom úplnu pravdu a veľmi sa mi páči ten citát :) krásne šaty♥

  ORLLING

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ja som veľmi rada, že som sa sa posledné roky naučila počúvať hlavne samú seba a nevzdávať sa. Hoci je ťažké po páde hneď vstať, oprášiť sa a pokračovať ďalej, akoby sa vôbec nič nestalo, ale dá sa to. A s každým pádom to ide ľahšie :)
  Celý článok je nádherný - či už tvoj popis (ktorý by si mal prečítať úplne každý) alebo nádherné fotky, lebo v tých modrých šatách vyzeráš úchvatne ❤
  BEE A CHANGE // Facebook Page

  OdpovedaťOdstrániť
 5. modrá ti brutálne sedí!!! <3 a čo sa tematiky článku týka.. vždy ma najviac motivuje to, že prečo by som práve ja nemala byť tou, ktorej sa jej sen nesplní, keď tu bolo kopec ľudí predo mnou a po mne, ktorí svojimi snami žijú? Keď popreskakuješ prekážky a drieš, dojdeš na koniec dúhy! <3

  OdpovedaťOdstrániť
 6. SKvělý článek, moc ti to sluší! :) Přesně, musíme se rozhodovat sami za sebe a dělat co nás baví :)
  MyGoldenMind

  OdpovedaťOdstrániť

Brinora