High knee boots with leather


Príde Vám tento outfit niečím neobyčajný? Mne sa zdá byť úplne normálny a určite by sa dokázal takto obliecť každý. Predsa len je na ňom niečo čudné... Ale čo?
V deň kedy som mala tento look na sebe, stala som sa svedkom veľmi pozoruhodných vecí. Moja osoba bola na muške snáď všetkých dámskych, či pánskych ukazovákov a okolité šuškanie do uší sa dostalo aj do tých mojich.
Niekedy ma naozaj udivujú reakcie ostatných ľudí. Netuším čo všetko si chcú posmeškami kompenzovať, ale posmievať sa niekomu, kto si raz za čas oblečie niečo iné, než len ten istý čierny či sivý kabát, alebo sa nalíči trošku viac extravagantne, mi príde trápne a úbohé. Väčšina z nich totiž nemá na práci nič iné a čo je najhoršie, myslia si o sebe, že sú majstri sveta.
A v nás to vyvolá výčitky a pochybnosti o sebe samých. Preto sa učím podobné veci ignorovať a mať ich jednoducho v paži. Oni nepoznajú mňa a ja nepoznám ich, tak načo to ďalej riešiť? Všetko máme v hlave. A jediné, čo sa musíme naučiť je ovládať to.

5 komentárov

 1. Poviem ti asi len toľko, že Prešovu ešte chvíľku potrvá, pokiaľ sa generácie vymenia – a všetkým bude úplne normálne, že sa niekto fotí na ulici alebo na sebe nemá najobyčajnejšie tričko a rifle. Bratislava je toho dôkazom; a je naozaj už len otázkou času, kedy sa nikto už len ani nepozastaví nad tým, čo majú druhí na sebe. No na oplátku si myslím, že práve ľudia ako ty, ktorí sa neboja, idú si za svojim a nehanbia sa dať si výraznejší rúž alebo pózovať na Hlavnej, sú v tomto najdôležitejší – a ostatní si tak zvyknú. U mňa máš jednu veľkú poklonu, lebo ja som sa na toto v Prešove nikdy neodvážila ❤
  BEE A CHANGE // Facebook Page // READ ABOUT "GOING PAPERLESS"

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Outfit je naprosto dokonalý, úplně jsem se zamilovala do svetru, přesně takovýto mi v mojí sbírce chybí :)) Je super, že si z "posměšků" druhých nic moc neděláš, přijde mi zvláštní, že někdo má tendenci ukazovat na někoho, kdo je oblečený trošku jinak, přeci nejsme ovce, které musí být oblečené v černo-černé "uniformě"

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Skvelý sveter! :) Tiež s ami páčia tie vysoké čižmy, rozmýšľala som, že aj ja si také zaobstarám, ale už bude pomaly po zime tak to asi preložím na ďalšiu sezónu. :) Super článok! :)
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Já teda nevím, proč by si na tebe lidi měli ukazovat - sekne ti to :)! Jinak po dlouhé neaktivitě jsem zase v blogovém světě a pozoruju, že máš fakt hezkej design blogu! Jen tak dál :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Myslím si, že tenhle outfit se musí umět nosit, pak je opravdu stylový. A ty ho nosit umíš, moc ti to sluší! :)

  OdpovedaťOdstrániť

Brinora