S láskou už 5 rokov / Všetko najlepšie Noralic


Verili by ste tomu, že dnešným dňom začína 5 rokov môjho pôsobenia na blogovej scéne? Ja sama tomu nemôžem uveriť. Čas tak rýchlo uteká a teraz napíšem to najväčšie klišé: Bolo to ako včera, keď som s blogom začínala. Klišé-neklišé je to tak. Ak by som mala porovnať svoje začínajúce ja so mnou teraz, zmenilo sa toho na mne od tej dlhej doby naozaj veľa. 
Myšlienky, názory, pocity, skutky, výzor...


Blog mi ukázal inú stránku mňa. Vďaka blogu robím to, čo naozaj chcem a som tou, ktorou chcem byť. Blog formuje blogera. U mňa to takto fungovalo na 100%. Nikdy by mi nenapadlo, že raz budem dobrovoľne písať na internete a ukazovať ostatným, že vôbec existujem. So šedej a hanblivej myšky som sa vyšplhala na osobu, ktorá vie čo v živote chce a ktorá sa už nebojí názorov ostatných!
Áno, blog ma zmenil. A aj keď zaberie dosť veľa času príprava článkov, ktorá je spojená tak ako so samotným písaním, tak aj fotením kvalitných fotografií (potvrdia to všetky blogerky a blogery to mi verte), napĺňa ma to viac, než si len dokážete predstaviť. 


A preto sa chcem v prvom rade poďakovať Vám, moji milí čitatelia. Za to, že vás môj blog baví a aj napriek tomu, že čísla ktoré sa nachádzajú pri followeroch nezodpovedajú piatim rokom tvrdej práce, je vás tu mnoho pravidelných čitateľov, ktorí mi denno-denne vykúzlite úsmev na perách

Za každý jeden komentár
Za každé jedno kliknutie na adresu blogu
Za každú jednu podporu a milé slová nie len tu, ale aj v osobnom živote.
Bez vás by som nedosiahla nič z toho, čo teraz vo svojom živote mám.
(na Instagrame som preto spustila súťaž, ktorá končí už túto nedeľu, len tak na margo)

Ste pre mňa všetkým a za to vím patrí moje najväčšie ĎAKUJEM <3


5 komentárov

 1. gratulujem ku krásnemu číslu :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ešte raz gratulujem! Ani sa mi nechce veriť, ako ten čas letí :D A dúfam, že minimálne ďalších päť rokov nám budeš skrášľovať dni svojimi nádhernými článkami! ❤
  BEE A CHANGE // Facebook Page // READ ABOUT "CAPSULE WARDROBE FOR BEGINNERS"

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Nori, gratulujem ! Nech si tu s nami minimálne ešte raz toľko !

  S LÁSKOU, TORILINKA ❤ / @Torilinka

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Wow, moc gratuluji! Ať tě to baví co nejdéle :)
  One Loving Girl

  OdpovedaťOdstrániť

Brinora