11. augusta 2019

Prvé rozprávacie video


Nikdy by som nebola povedala, že raz publikujem svoje prvé rozprávacie video na YouTube. Nemala som v pláne podobné videá natáčať, ale niečo sa vo mne zlomilo a ja som to teda skúsila.
Ako úvodné video som zvolila 50 faktov o mne. Nechcela som hneď skákať do niečoho hlbšieho, keď ma ešte nikto nepozná. Aj keď som bola neskutočne nervózna a myslím, že na videu to je poznať až príliš dobre, tak dúfam, že sa vám bude páčiť a nájdete v ňom aspoň jeden spoločný fakt (určite mi o ňom dajte vedieť do komentára, aby som sa necítila ako blázon :D)
Majte nádherný zvyšok nedeľného dňa <3


Join the conversation!

  1. Natáčanie videí je jeden z mojich snov, keďže je to nielen content, ktorý sama vyhľadávam, ale myslím, že by to blog aj pekne ozvláštnilo, ale stále sa cítim lepšie za kamerou ako pred ňou; ale tak snáď sa mi tento strach podarí prekonať :D Tebe to však ide skvele, video je parádne a veľmi ľahko sa pozeralo (tiež som človek, ktorý veľmi neobsedí, a pozeranie dlhých videí je pre mňa ako utrpenie, často preskakujem dopredu, ale toto ma tak vtiahlo, že som ani raz nepretáčala!). Dúfam, že čoskoro natočíš niečo ďalšie – nech je to čokoľvek, už teraz sa teším ❤
    SIMPLY BERENICA // Facebook Page // READ ABOUT "WHAT I EAT IN A DAY #02"

    OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Brinora. Design by FCD.