Vianočná výzdoba nie len na stromčeku


Aj napriek tomu, že moja vianočná nálada začala už niekedy v októbri, toto  je prvý vianočný článok na tomto blogu. Cítim sa kvôli tomu dosť mizerne, ale mám na to pár dôvodov. Okrem toho, že som sa celý ten čas pripravovala na svoj maturitný ples, k tomu všetkému sa pripojila škola a povinnosti okolo nej, nekonečne dlhá choroba, ktorej som sa nemohla zbaviť odkedy som sa vrátila z Prahy, brigáda a moja nechuť a výčitky čo sa zdravého životného štýlu týka (ale o tom niekedy inokedy...).


No aj napriek týmto malým a nemalým problémom sa môj vianočný duch nikam nevytratil a svoju náladu som si vylepšovala počúvaním zahraničných, ale aj slovenských vianočných piesní, fotením nového Instagramového feedu (určite mi dajte vedieť, ako sa vám tento môj pokus páči) a v poslednom rade dekorovaním svojej izby vianočnou výzdobou, na ktorú som minula nemalé peniaze. Čo už... tento rok tieto nádherné sviatky prežívam naplno!


Preto som sa rozhodla spraviť si menšiu radosť tým, aby som cítila Vianoce všade. Dokonca aj vo svojej izbe. Nechcem znieť nijak narcisticky, ale musím povedať, že sa mi táto výzdoba naozaj podarila. Dokonca som si bola kúpiť aj nový Vianočný stromček, kedže ten starý stál (teda už skoro ani nestál) za nič.
Tento rok som sa rozhodla pre tradičné vianočné farby a všetko som sa snažila zladiť do červenej, zelenej a zlatej. Všetky ozdoby som zháňala veľmi dlho a myslím, že sa to aj celkom oplatilo. Možno si poviete, že som šibnutá alebo niečo iné, ale toto obdobie znamená pre mňa veľa a ja si ho chcem užiť najlepšie ako viem. A k tomu to všetko predsa patrí.Taktiež prežívate tieto sviatky radostne, alebo to skôr vôbec neriešite? 
Určite mi dajte dole do komentára vedieť, ako vyzerá vaša tohtoročná vianočná výzdoba a či dekorujete len vianočný stromček alebo aj všetko naokolo.


4 komentáre

  1. Nádherná výzdoba! :) Ja som tohto roku vyzdobenie svojej izby kvôli zápočtom nestihla, ale mamka ozdobila celý byt, takže vianočnej atmosféry máme doma dostatok :)
    What A Fancy World

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Pár rokov dozadu som sa snažila "preniesť" vianočnú výzdobu aj k sebe do izby, v Bratislave popri výške na to akosi nikdy nebol veľmi čas (len jeden rok sa mi podarilo vytvoriť pár ozdôb z papiera), a ani teraz v Zlíne som najprv žiadne zdobenie neplánovala, ale nakoniec som si kúpila vianočný stromček za veľmi výhodnú cenu. Je plastový, ale je pomerne vysoký (má 140 centimetrov) a viem, že mi vydrží ROKY, takže nemám žiadne výčitky. Teraz sú na ňom iba svetielka, ale mojim cieľom je vytvoriť si kolekciu eco-friendly ozdôb z dreva, kovu alebo skla, takže sa celkom teším, ako bude stromček vyzerať o rok :D Tvoja izba je skutočne krásna a vyzerá to tak, že všetky ozdoby sa dajú zabaliť, odložiť a použiť na ďalší rok, takže je to iba výhra ❤

    SIMPLY BERENICAFacebook PageREAD "MERRY CHRISTMAS AND HAPPY NEW YEAR"

    OdpovedaťOdstrániť

Brinora