Hora volá!


Hneď prvý týždeň v novom roku sme začali spoločným rodinným výletom do nášho ľúbezného Poľska (naozaj sme tam častejšie než na Slovensku) a to do mesta nazývaného Krynica-Zdrój. Toto mesto určite dobre poznáte, hlavne čo sa lyžovania týka. Avšak aj keď navštevujeme podobné mestá a miesta dosť často, ešte nikdy som na klasickej lyžovačke nebola. Teda, ani som nestála na lyžiach.
Všetky tie dychvyrážajúce a krásou oplývané svahy zatiaľ sledujem z diaľky, alebo len z obrázkov. Veľmi rada by som sa to naučila, avšak jediné čo mi v tom bráni, je môj vlastný strach(čo ak sa z ničoho nič spustí lavína?). Hory ma síce volajú, len ja stále čakám...Tak či tak sme si tento náš jednodňový výlet naplno užili. Prešli sme si celú hlavnú ulicu, navštívili zopár známych, boli v tradičnej čokoládovni a samozrejme, nesmela chýbať ani dobrá reštaurácia.
Na toto všetko, som sa rozhodla pre jednoduchší outfit inšpirovaný práve horami a snehom. Musela som predsa využiť nové kožené nohavice, ktoré som zladila s mojim najobľúbenejším bielym rolákom a taktiež novou, na prvý pohľad akoby lyžiarskou, vetrovkou.

Boli ste aspoň vy túto zimu na nejakej lyžovačke? Ak áno tak kde?

8 komentárov

 1. Outfit je úplne krásny, perfektne sa hodí do horského prostredia! Obdivujem Tvoj perfektný cit pre módu a tíško dúfam, že tento rok snáď aj ja konečne objavím svoj vysnívaný štýl <3
  Čo sa lyžovania týka, tak určite odporúčam :) Zbožňujem lyžovanie, len cez sviatky ešte nebolo u nás dosť snehu a teraz nemám kedy, tak snáď po skúškovom :) Budem držať palce, aby si prekonala svoj strach a minimálne aspoň vyskúšala aké je to stáť na lyžiach <3

  another-yellow-umbrella.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ozaj rozprávkové fotky :)

  www.veraparadis.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Och, tá prvá fotka je jednoducho úžasná — neviem sa na teba vynadívať! Outfit ti veľmi pristane ❤ Ja som sa nikdy nelyžovala, ale je to jedna z položiek v mojom bucket liste — hoci silne pochybujem, že zo mňa bude profi lyžiar, aspoň raz by som to chcela skúsiť!

  SIMPLY BERENICAFacebook PageREAD "HOW TO STAY ORGANIZED"

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Jééé, tak to jsou naprosto dokonale báječný fotky! ♥

  Little Dreamer

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Outfit je skvelý a fotky sú dokonalé. Poľsko mám moc rada. Táto ich niekdy architektúra jemne hraniaca s gýčom sa mi veľmi páči.
  xxx Alexandra z MS ALWAYS LATE

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Tak ta bílá bunda je fakt top! Už bych se měla odhodlat a taky si nějakou péřovku pořídit, pořád mám totiž pocit, že jsem v tomhle typu bundy 3x větší a širší než normálně a nedělá to pěknou postavu :/ tak snad jednou nějakou vhodnou najdu.
  Na lyže se určitě odhodlej :) já jezdím i na prkně a nemůžu si to vynachválit. Škoda jenom, že na to je stále méně času se školou a prací :/
  Jinak ten modrý dům O.o nádhera! 100% fotogenické místečko :3 :D

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Parádne fotky! To miesto naozaj nepoznám, dokonca som v Poľsku ešte nikdy nebola. :D A lyžovanie odporúčam, mňa to veľmi baví, aj keď je pravda, že začiatky boli u mňa dosť pestré :D

  OdpovedaťOdstrániť

Brinora