Last days / posledné dni vo fotografiách


Páni, tak takýto druh článku tu nebol teda už poriadne dlho. Akosi som sem prestala zdieľať môj osobný život, aj keď ma to kedysi veľmi bavilo a podobné príspevky ste tu mohli vidieť skoro každý druhý týždeň. Chcela som zmeniť obsah môjho blogu, avšak musím uznať, že takéto random písanie a prezeranie fotiek z posledných dní a týždňov mi veľmi chýbalo. Tak dúfam, že sa neurazíte ak sem občas (nechcem si určovať presné dni, pretože z vlastnej skúsenosti viem, že sa mi to podarí veľmi ťažko a niekedy až vôbec) pridám nejakú tú rekapituláciu.
Nemám určený mesiac, ani deň, ktorý s vami momentálne zazdieľam. Jednoducho som vybrala zopár mojich najobľúbenejších fotografií a spomienok, ktoré by som vám rada ukázala aj tuto na blogu. 
Tak čo sa za posledné dni stalo?


Spoločne s Filipkom sme sa rozhodli nafotiť naše prvé fotografie v tomto roku a to rovno v takomto romantickom ružovom prevední. Našu finálnu fotku si môžete pozrieť aj na mojom Instagrame.
Ako som už v minulom článku spomínala, opäť som sa vrátila k milovanému pečeniu. Momentálne skúšam nové recepty, ktoré som ešte nikdy nerobila a musím povedať, že lepšie rozhodnutie som urobiť nemohla.

Kedysi mi skincare prišla ako obrovská strata času, čo sa ukázalo aj na mojej pleti. Teraz si to už bez nej už vôbec neviem predstaviť.


Tento malý nezbedník ma robí každým dňom šťastnou ❤
Trošku som začala experimentovať aj s varením a prípravou rôznych druhov obedov a večerí. Mojou novou závislosťou sa stali takzvané Budha bowls (ktoré na fotkách nenájdete, keďže väčšinou zmiznú skôr, než sa dostanú pred objektív...) a obľúbené cestoviny!

Bez pravidelného pohybu by to ani nešlo. Momentálne som začala novú 25 dňovú výzvu od Chloe Ting #HourglassChallenge a už čoskoro sa môžete tešiť na článok, ako to celé dopadlo a aké sú moje výsledky.

Myslím, že raňajkové inšpirácie ani nie je potrebné komentovať. Viac inšpirácie (rovnako ako aj na slané jedlá a rôzne recepty) nájdete na mojom Instagrame.


Toto bola snáď najväčšia radosť minulého týždňa. Neverila som, že mi bude Prešovská hlavná ulica až takto chýbať...
Prvá kávička počas karantény.


Rovnako som sa bola rozlúčiť aj s mojou poslednou brigádou vo Faency fries Prešov.
Užívala som si takéto filmové večeri, ktoré boli na nezaplatenie!


Už som si priniesla domov aj moje maturitné vysvedčenie a musím povedať, že ostatní mali naozaj pravdu... Maturita formalita! Ale nie... situácia si to jednoducho vyžadovala a skôr než sa tu spustí vlna nepokoja, my maturanti nemôžeme zato, čo sa kvôli tejto situácii stalo.

Work mode


A ako vyzerali vaše posledné dni?
Love you all ❤

3 komentáre

 1. Krásné fotografie, úplně z nich jde cítit jarní atmosféru :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Och, všetko to jedlo! Inak máš vždy naozaj krásne veci na cvičenie. :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ah, milujem tvoje posty s jedlom. Minule som sa inšpirovala Pavlovou tortou, ktorú som piekla a aj jedla po prvý raz a asi som našla môj najobľúbenejší koláč.
  Moje posledné dni sú plné snaženia sa prinútiť k učeniu, písania seminárok a varenia :D
  xxx Alexandra z MS ALWAYS LATE

  OdpovedaťOdstrániť

Brinora