Naplánuj si nový mesiac / mesačný plánovač máj 2020


Máme tu nový mesiac a s ním aj možnosť začať s novými výzvami, kedy si môžeme stanoviť svoje určité ciele. Ja osobne sa na každý nový mesiac nesmierne teším, pretože to pre mňa znamená akýsi iný začiatok a štart. No ešte väčšiu radosť mám zo samotného plánovania! Ten moment, keď si otvorím diár, chytím do ruky pero a začnem vymýšľať, je na nezaplatenie.
Samozrejme, nie každý má svoj diár a mnoho z nás si mesiac plánuje  na obyčajnom zdrape papiera. Netvrdím, že je to zlé, práve naopak. Aj takéto plánovanie je veľmi efektívne, ak v tom máme jasno.
A práve preto som sa pre vás rozhodla vymyslieť mesačnú plánovaciu tabuľku, vďaka ktorej budú vaše nové výzvy a ciele zapísané oveľa efektívnejšie a usporiadanejšie.


V rámčekoch tabuľky sa nachádza každý deň počas daného mesiaca. Do týchto voľných políčok si môžete zapísať tie najdôležitejšie veci, ktoré vás v tomto mesiaci čakajú, alebo čo by ste chceli urobiť. Využiť to môžete podľa vašich predstáv, či už klasickým zapisovaním či ilustrovaním. Rozhodnutie je len a len na vás.

Tabuľku si môžete stiahnuť a vytlačiť úplne ZADARMO.
Ak ste typ človeka ako ja, určite si vytlačenú tabuľku pripnite na nástenku či prilepte na stenu, alebo ju dajte do fotorámčeka...
Avšak ak ste skôr elektronický typ, jednoducho si ju stiahnite a uložte na tapetu telefónu.
Skrátka, majte ju stále na očiach, aby vám nič neuniklo.

Akonáhle už budete svoju tabuľku mať, nezabudnite mi to ukázať a označte ma vo svojich Instastories ako @norabrinn a taktiež označte aj náš produktívny hashtag #produktivnespolocne
Už teraz sa teším na vaše príspevky.
Pre lepšiu kvalitu mesačnej tabuľky klikajte na3 komentáre

 1. Keď som to videla na tvojom IG, hneď som si to musela stiahnuť. Zachránila si mi tým aspoň hodinku práce, pretože som si chcela vytvoriť niečo podobné. Ďakujem :))
  xxx Alexandra z MS ALWAYS LATE

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tak ten je dokonalý! :) Děkuju, jsi moc šikovná :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ja mám také z pinterestu na celý rok ale ten tvoj je veľmi pekný :)
  www.veraparadis.com

  OdpovedaťOdstrániť

Brinora