Rozhovor s Adri Bouchard


Tak ako minulý mesiac, tak aj teraz vám prinášam ďalší rozhovor s ďalšou, pre mňa veľmi inšpiratívnou mladou YouTuberkou a milovníčkou fitness, Adrianou Baluchovou, ktorú na sociálnych sieťach nájdete pod menom Adri Bouchard. Svoj optimizmus, dobrú náladu a rôzne rady ohľadom fitness a iných lifehackov najradšej šíri okolo seba, a presne to na nej veľmi obdivujem. Preto som veľmi rada, že s týmto rozhovorom súhlasila, a teraz si ho môžete s chuťou prečítať aj vy.

1. Milá Adri, na začiatok sa nám skús trochu predstaviť a povedz nám niečo o sebe.

Ahojte! 💖 Taaakže, som Adri, 19 ročná študentka, youtuberka, rada sa venujem zdravému životnému štýlu a najviac milujem šport a môjho psa - Buddyho!

2. Ako by si opísala seba samú jedným slovom a prečo?

Opica - neviem, či je to kvôli tomu, aká viem byť “švihnutá”, alebo preto, že ma v detstve tatinko volal “opica škorica”... no a opičky sú moje obľúbené zvieratká 😂🙈

3. Na svojom Instagrame prezentuješ najmä fitness a zdravý životný štýl. Čo ťa viedlo k tomu, vybrať si práve takúto tému?

V posledných rokoch som si prešla poruchou príjmu potravy a nadmerným cvičením... časom som si však uvedomila, že to tiež nie je pre moje telo najlepšie, začala som sa vzdelávať a chcela pomôcť a ukázať ostatným dievčatám, že tadiaľ cesta nevedie :)

4. Tvoja postava je ako vystrihnutá z časopisu. Aká bola tvoja fitness cesta?

Juuuj, v prvom rade ďakujem za nádherný kompliment!💖 myslím, že je stále čo zlepšovať, ale veľmi si to vážim!! Ako som spomenula, tiež som si prešla neľahkým obdobím, kedy som riadne vymýšľala... prestala som hrať tenis, pribrala som a tak som začala hľadať možnosti, ako schudnúť... no ako 13 ročná veľmi nevieš, čo je skutočne zdravé a išla som do extrému - nadmerné cvičenie a veľký kalorický deficit... áno, schudla som... ale až príliš. Prestala som sa páčiť samej sebe a po asi 2 rokoch som si uvedomila, že mi viac záleží na mojom zdravý, chcela som sa cítiť a vyzerať silno a začalo ma baviť posilňovanie. Odvtedy na cvičenie nedám dopustiť, prijímam dostatok živín a kalórii, do ničoho sa nenútim a robím len to, čo ma baví.

5. Si inšpiráciou pre mnohé mladé dievčatá a ženy. Čo by si odporúčala úplným začiatočníkom vo svete fitness?

Diéta a “to” cvičenie, ktoré robí tvoja obľúbená influencerka nie je niečo, čo musíš robiť aj ty. To, že to vyhovuje jej neznamená, že musí automaticky priniesť výsledky (a najmä potešenie) aj tebe. Preto si nájdi šport, ktorý ťa bude baviť a napĺňať... niečo, na čo sa budeš tešiť. A čo sa stravy týka, platí to isté. Žiaden extrém nie je zdravý. Začni pomaly a uvidíš, že je to to najlepšie!

6. Okrem úspešného Instagramu vlastníš aj svoj YouTube kanál. Aké boli tvoje začiatky s YouTubom?

Hahah, to, že som youtuberka o mne dodnes veľa ľudí “len” z instagramu nevie... No odmalička som chcela byť youtuberkou (moje prvé video som seriózne natočila v 10 rokoch, V ANGLIČTINE, no nevedela som ho zverejniť... vďaka Bohu!)... nakoniec som sa k YouTube dostala 2 roky späť a neľutujem to! Začiatky neboli najjednoduchšie. Ak si pozriete moje prvé video (natočené na iphone a strihané v iMovie), zasmejete sa 😁. Ale to k tomu patrí... je to moja súčasť, bez ktorej si svoj momentálny život neviem predstaviť.

7. Nedávno si sa prihlásila aj do Miss Slovensko. Môžeš nám v krátkosti opísať prečo si sa tak rozhodla, aká to bola skúsenosť a čo bude ďalej?

Veľa ľudí mi hovorilo, že na to mám. V Amerike ma oslovila aj modelingová agentúra, no ja som k tomu nikdy nemala nejaký vzťah... Úplnou náhodou na mňa práve na instagrame vyskočila reklama na kasting, prihlásila som sa, poslala som video a nejakým zázrakom som postúpila ďalej. Zo samotného kastingu som natáčala vlog, kde som to celé opisovala a celkovo sa k tomu vyjadrovala, takže zvedavci to tam nájdu 😁😁

8. V dnešnej dobe sa každému dostáva mnoho kritiky a hejtu. Ako sa vysporiadávaš s hejtmi a celkovo s hejtermi ty sama?

Úprimne... nikdy som ich nejako nevnímala. Beriem to tak, že takí ľudia musia mať strašne nudný život. A navyše, absolútne ma nepoznajú, čiže môžu ma hodnotiť len z videí, kde je tak 10% môjho života... niekedy to síce zamrzí, ale život ide ďalej.

9. Čo alebo kto ťa inšpiruje v tvojej tvorbe?

Nedá sa povedať nejaký jednotlivec, ale mám pár obľúbených youtuberiek z USA, ktoré sú úplne na inej úrovni. Osobne sa mi tá naša, českosloveská, scéna zdá (až na pár výnimiek) o tom istom... preto sa snažím tvoriť niečo nové, iné a po svojom ☺️

10. Ako zhruba vyzerá jeden deň v tvojom živote?

Záleží od toho, či mám prácu alebo nie... ale väčšinou vstanem, najem sa, cvičím, natáčam a editujem videá, vybavujem rôzne spolupráce, maily a podobne, každý deň sa snažím ísť na prechádzku s Buddym... pripadne na kávu s kamoškou a večer skôr relax ~ instagram, edit nejakých fotiek a podobne. Ak mám prácu, tak som celý deň tam, potom idem do fitka a vrátim sa domov večer, čiže nemám čas tvoriť žiaden content... preto sa to snažím dohnať vtedy, keď som doma.

11. Keďže si aj ty maturovala v tomto zaujímavom roku 2020, ako vyzerajú tvoje plány v blízkej budúcnosti?

Čo sa týka akademického života, čaká ma vysoká škola... inak nejaké plány nemením. Verím, že aj počas štúdia budem všetko stíhať ako doposiaľ :)

12. A na záver, aké je tvoje motto alebo citát, ktorý si rada opakuješ?

Nothing changes if nothing changes.

4 komentáre

Instagram

Brinora. Theme by STS.