Čistá elegancia


Ani si neviete predstaviť aká som bola rada, že som po neuveriteľne dlhej dobe mohla nafotiť fashion posty niekde inde, než len u mňa v izbe. Veľmi mi chýba mesto a jeho historické budovy, kde sa stále fotia tie najlepšie fotky. Avšak v takýchto situáciách musím byť čo najviac kreatívna a v podstate, ak sa vám mám priznať, občas ma toto premýšľanie nad contentom a vytváranie si určitých scenérií pre nové fotky v mysli veľmi baví. Hoci nad tým strávim obrovské množstvo času, výsledok stojí za to a moja osoba je nadovšetko spokojná.

Na toto fotenie som mala potrebu obliecť si niečo elegantné a to dopadlo práve takto. Čižmy nad kolená ma neprestávajú baviť a práve k nim som skombinovala čierne minimalistické šaty (ktoré bohužiaľ ani nevidíte) zo secondhandu, klasický hnedý trenčkot a moju najobľúbenejšiu kabelku taktiež zo secondhandu, o ktorej som ani len nevedela, že je otvorená (ďakujem fotografovi, že mi to pripomenul...).

Ako by ste tento outfit ohodnotili?4 komentáre

  1. Outfit se ti opravdu moc povedl, přesně takový styl se mi líbí! :))

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Tak ty jsi neskutečná kočka! Moc ti to sluší ta kabelka je nádherná hodně teď takový styl kabelky frčí, že? Moc hezká :)

    OdpovedaťOdstrániť

Instagram

Brinora. Theme by STS.