Ovládnutá psychikouUrčite to poznáte... Po úspešnom (alebo aj neúspešnom) dni si na nasledujúci deň naplánujete všetky činnosti, ktoré by ste chceli stihnúť do posledného detailu. Ak už máte všetko premyslené, s úsmevom si ľaháte do postele a tešíte sa na ďalší produktívny deň.

Všetko začne skvelo. Zobudíte sa s úžasnou náladou a od skorého rána začínate na sebe pracovať. Perfektné! Ide to podľa plánu. Avšak zabudli sme na jednu dôležitú vec. Naše negatívne myšlienky, ktoré sa nám nahrnú v hlave len tak, z ničoho nič.


Posledné týždne boli pre mňa jedny z najnáročnejších. Hoci som sa snažila zo všetkých síl nemyslieť negatívne, v určitých prípadoch to jednoducho nebolo možné. Nátlak okolia na nás pôsobí viac než si dokážeme predstaviť a ak sa medzi vami nachádza niekto emočne labilný ako ja, tak má naozaj veľký problém.

Niekedy sa to všetko nedá ovládať. Keď to príde, tak sa to jednoducho nedá zmeniť. Ono sa to možno zdá jednoduché, ale pre niekho to až tak jednoduché nie je. Na sociálnych sieťach pôsobím pozitívne a v ničom vám neklamem, fakticky som pozitívny človek. Avšak keď na mňa príde táto nepríjemná nálada, radšej sa uzavriem.


I've got 99 problems and 86 of them are completely made up scenarios in my head that I'm stressing about for absolutely no logical reason.


Sú dni, kedy jednoducho nemám chuť ani vstať z postele a nekončiace sa myšlienky o tom, či je správne to čo robím mi neprestajne víria hlavou. Nechcem na vás pôsobiť negatívne, pretože takýchto dní je čoraz menej a ja som za to nesmierne vďačná. Najlepšie na tom všetkom je, ak cítite podporu svojej rodiny a blízkeho okolia. Prednedávnom ma totižto prekvapili aj vaše milé správy na Instagrame. Neviem ako je to možné, ale viacerí z vás akosi vycítili moju negatívnu energiu a okamžite mi napísali. A ja si to od vás neuveriteľne vážim ❤️


Dúfam, že som vás týmto článkom nijako neodradila. Stále som tá rovnaká usmievavá osoba, akou som bola doteraz. Túto spleť mojich všemožných myšlienok prosím neberte nijako negatívne.

Love you all ❤️

1 komentár

  1. Psychika je občas mrcha, sama tuhle zkušenost znám. Moc ti držím palce, aby bylo lépe! :)

    OdpovedaťOdstrániť

Brinora