BLOGMAS 2018 / blogger inspiration


Stromček je ozdobený, darčeky zabalené, koláče napečené (no nie celkom, ešte by to chcelo vianočnú vianočku) a celá tá nádherná atmosféra môže začať. A čo by to bolo za čaro Vianoc bez stretávania sa s rodinou, priateľmi a tými najbližšími? Presne takéto stretnutie s názvom BLOGMAS sa konalo 22.12.2018 v Košiciach s mojimi blogerskými kolegyňami. 
S mojou blogerskou rodinou.


autorka plagátu- Viki Martončíková / Torilinka

Bolo to naše celkovo prvé stretnutie, na ktorom som spoznala úžasné dievčence, ktoré robia to čo ich baví a čo ich v životoch naozaj napĺňa. Nikdy by mi nenapadlo, že sa na nejakom podobnom stretnutí podujmem aj ja. Niekedy som o tom potajomky snívala a teraz sa to naozaj naplnilo.
Ďakujem dievčatám za nádherný deň plný očakávaní. Dúfam, že sa z týchto stretnutí stane naša tradícia a presne takto sa stretneme aj o rok.

Ak náhodou tieto talentované krásky ešte nepoznáte, klikajte na odkazy ich blogov nižšie a inšpirujte sa.Ešte raz dievčatám ďakujem a Vám, mojím drahým čitateľom, prajem krásne prežité Vianočné sviatky plné radosti, lásky a pokoja <3

6 komentárov

 1. Ďakujem veľmi pekne, že som Ťa mohla spoznať ♥♥♥

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ta akce vypadá moc fajn :) je super mít možnost poznat ostatní inspirativní blogerky a jdu kouknout na jejich blogy :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Je super tipy na ostatní blogy :) Určitě na holky mrknu! :)

  LITTLE THINGS FOR EM

  OdpovedaťOdstrániť
 4. To je super, když se takhle sejdete a inspirujete se navzájem :)
  MyGoldenMind

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Krásny článok, ďakujem aj ja za stretnutie, budem rada, keď sa bude pravidelne opakovať. :)

  Rebelliouslily

  OdpovedaťOdstrániť

Instagram

Brinora. Theme by STS.