Moja narodeninová oslava 19


Prajem Vám krásnu a tropickú nedeľu.
Od mojej narodeninovej oslavy prešiel už nejaký ten čas, ale rada by som sa k tomuto úžasnému dňu vrátila a zdieľala ho spolu s vami.
Ak mám byť úprimná, naposledy som narodeninovú oslavu organizovala na moje 11 narodeniny, kedy som pozvala k nám domov skoro všetky dievčatá z našej malej dedinky. Všetky (bolo nás asi 15) sme sa pekne natlačili do bratovej izby (úprimne ho ľutujem koľko toho kvôli mne musel znášať...) k obrovskému stolu s obrovskou tortou a vlastnoručne pripraveným jedlom. Hneď potom sme sa vybrali na náš dvor a hrali mnou pripravené hry ako napríklad hod balónmi naplnenými vodou a podobné blbosti. (normálne sa obdivujem za tak skvelú organizáciu!)Tentokrát to samozrejme bolo iné.
Pozvala som len môjmu srdcu najbližších priateľov, ktorí pre mňa znamenajú veľmi veľa. Celá oslava sa konala v reštaurácii Babylon v Prešove na letnej záhrade. Týmto by som sa veľmi chcela poďakovať majiteľke za ochotu a organizáciu a taktiež aj skvelému personálu, ktorí mi pomohol s výzdobou, keďže obrovská letná záhrada bola rezervovaná len pre nás.

Dosť som uvažovala aj nad organizáciou chaty, ale keďže z TOHTO článku určite viete, že nie som veľký fanúšik alkoholu a pitia do skorého rána, stačilo mi pokojne takéto posedenie s mojimi naj.
Pravdupovediac zo začiatku som pociťovala ohromný stres. "Nebudeme sa nudiť?" "Čo ak si nebudeme mať čo povedať?" "Čo ak to bude trápne a všetci odídu skôr než by mali?" "Bude sa im to vôbec páčiť?"

Všetky tieto pochybovačné otázky boli úplne zbytočné! Od začiatku oslavy sa nám ústa ani len nezavreli a nasmiali sme sa viac než dosť. Až keď som sedela na svojom mieste pod veľkým balónom s číslom 19 uvedomila som si, že títo ľudia sem naozaj prišli len kvôli mne. Za to všetko patrí VEĽKÉ ĎAKUJEM môjmu Filipkovi, Zuzke, Sofke, ďalšiemu Filipovi, Marekovi, Jankovi, Jakubovi a samozrejme aj Emmke, ktorá bohužiaľ nemohla prísť a celý čas som na ňu myslela.

Ako inak, moja oslava sa niesla v ružovom nádychu a nesmelo chýbať ani spoločné fotenie a fotenie každej drobnosti. (o videách ani nehovorím...)
Neskôr nasledovalo papanie, kedy sme sa ako inak, rozhodli objednať si tri veľké pizze a poriadne sa "nadlábnuť".


A čo by to bola narodeninová oslava bez narodeninovej torty? Túto mi dala mamka spraviť u svojej dobrej kamarátky, ktorú môžem len odporúčať. Torta bola presne podľa môjho gusta s tvarohovým krémom a poriadnou dávkou ovocia. Ešte teraz mám na jazyku jej dokonalú chuť!
A na úplný koniec sme to oslávili skvelou párty v klube, kde sme si vytancovali duše!Na túto nádhernú oslavu len tak ľahko nezabudnem! Presne o takejto oslave totiž snívam od detstva a konečne sa mi podarilo svoj sen vyplniť. 
Bez nich by to bolo všetko o ničom.

Zažili ste aj vy narodeninovú oslavu presne podľa vašich predstáv? 
Napíšte mi do komentára ako to všetko prebiehalo a čo sa vám najviac páčilo :)


7 komentárov

 1. Já jsem nedávno slavila svoji oslavu osmnáctých narozenin. Nejsem nějaký párty typ a obvykle oslavy nepořádám, ale s kamarádkou jsem si řekly, že by byla škoda tu naši dospělost neoslavit. Uspořádaly jsme tedy oslavu pro našich přibližně 27 nejbližších kamarádů a spolužáků. Párty se konala venku u kamarádky na zahradě (bohužel nám v květnu nevyšlo počasí, pršelo a byla opravdu kosa), kde jsme měly k dispozici krásné prostory pod střechou, vedle zahradního domku, který měl svoji kuchyňku, záchod, ale i krb, který všechno a všechny zachránil. :D Oslava byla skvělá, musím říct, že jsem si to opravdu užila a jsem ráda, že jsme takovou akci zorganizovaly.
  Střípky z tvé oslavy jsem sledovala na instagramu a věřím, že sis to moc užívala, protože to vypadalo krásně!

  Tereza's journal

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To znie úžasne! <3 Všetky tvoje slová som si pekne vizualizovala a veľmi rada by som sa na podobnej oslave zúčastnila :) Ďakujem Ti veľmi pekne za komentár <3

   Odstrániť
 2. krásna oslava a tá torta vyzerá super :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Oslava vyzerala skvelo :)
  www.veraparadis.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ak je jedna vec, ktorá mi od strednej chýba, tak je to presne toto – vždy, keď mal niekto v mojej group narodeniny, tak sme ich oslavovali spolu; rezervovalo sa nejaké miesto, každý si rozdelil úlohy, a všetko to bolo jedno veľké prekvapenie pre oslávenca. Ale keďže teraz už každý býva a študuje niekde inde, už sa to veľmi nedá, čo ma mrzí, lebo to boli moje obľúbené momenty :D Ale vidieť, že ste si oslavu poriadne užili!
  SIMPLY BERENICA // Facebook Page // READ ABOUT "CAN ONE MAKE A CHANGE?"

  OdpovedaťOdstrániť

Instagram

Brinora. Theme by STS.