Christmas mood in November

Aspoň som si na chvíľočku spravila pauzu od všetkého toho upratovania, pečenia a celkového vianočného zhonu. Som vôbec rada, že som sa ako tak dostala k písaniu článku. Totižto toto je môj prvý príspevok za celý december. Čudujem sa, čo sa to so mnou deje. Keď už si nejakým zázrakom nájdem voľný čas, tak si radšej pospím. Poslednou dobou som nesmierne unavená. Ani si neviete predstaviť aká natešená som z prázdnin. Aj keď viem, že vôbec nebudú oddychové. Pomaly si zvykám. Mám skvelý nápad, že si vyrobím tabuľku povinností a prác a všetky miesta, ktoré nebudú zaplnené budú venované blogu. 
Už sú tu zas Vianoce. Včera jedny skončili a dnes druhé začali. Naozaj mi to tak príde. Je to neuveriteľné ako všetko tak rýchlo uteká. Až mi je trápne kvôli nevianočným fotografiám. Moja vianočná nálada už snáď každému lezie na nervy a ja som nepridala absolútne žiaden príspevok s touto nádhernou tématikou cez najkrajšie obdobie v roku. Dokonca aj tieto fotky sú ešte z novembra. dúfam, že mi to odpustíte.
Aj napriek mojím chybám a NEaktivite Vám chcem popriať tie najkrajšie Vianoce aké môžu byť. Prežívajte ich so svojimi najbližšími a tešte sa aj z maličkostí. Majte ich šťastné, bohaté, štedré aj veselé. Myslíte na to, že takí nemáme byť len na Vianoce, ale aj po celý rok.  

14 komentárov

 1. sú to krásne fotky :) pôsobíš na nich veľmi pozitívne a s úsmevom, a to je super :) to sa mi páči :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Dúfam, že si mala krásne Vianoce a outfit na fotkách je veľmi pekný ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Moc ti to sluší, super džíny! :)

  http://marketafrank.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Milujem takéto tie dlhočizné šále! Krásny outfit, vyzeráš v ňom skvelo :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Presne! Ja síce články pridávam, ale tiež keď mám voľný čas, tak si radšej pospím alebo pozriem nejaký film, než by som si mala sadnúť k počítaču a sústrediť sa na ťukanie do klávesnici.

  Outfit ti veľmi sekne, páčiš sa mi v tomto štýle.:) Snáď si mala krásne sviatky a prajem šťastný nový rok!

  Lily of the valley

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Odpočinok je veľmi dôležitý tak prečo ho nevyužiť? :D A ďakujem krásne a taktiež prajem šťastný Nový rok <3

   Odstrániť
 6. Krásne fotografie! Veľmi sa mi tento outfit páči ʕ•́ᴥ•̀ʔっ

  * Blog de la Licorne *

  OdpovedaťOdstrániť

Instagram

Brinora. Theme by STS.