Lady and hat

Keďže terajší november bol teplejší (sama sa tomu čudujem) hneď som to využila a siahla po jesenných kúskoch. Svoj klobúk som na sebe nemala, už si ani nepamätám kedy. Doslova ma zachráni v každej situácii, keď už naozaj neviem, čo na seba. Aj keď je outfit celkom fádny mám pocit, že klobúk to všetko vylepší. 
Všetok svoj čas venujem škole, priateľom a rodine. Dokonca som sa dala nahovoriť na Stredoškolskú odbornú činnosť a teraz mám ešte oveľa viac práce. Som zvedavá, či to všetko zvládnem a nezrútim sa z toho. Aby som už konečne nevravela o škole, ktorá samozrejme nikoho nebaví, tak v polovičke novembra som sa zúčastnila najlepšie festivalu vôbec. Bola som už druhýkrát a poriadne sa zabavila, odreagovala a aspoň na chvíľu som vypla mozog a premýšľala nad podstatnejšími vecami. Ak ma sledujete na snapchate (norabrindzkova) určite ste si mohli všimnúť tú záplavu videí. 
Cez zaslúžené voľno sme s mamkou stihli navštíviť Poľsko, takže sa tešte na New In článok. 
Teraz už naozaj idem, pretože ma toho čaká naozaj veľa. Užite si zvyšok zasneženého dňa. <311 komentárov

 1. Klobouky jsou jedním z nějlepších doplňků vůbec...moc ti sluší!:)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Na Bratislavu počas posledných dní padla neskutočná zima, čiže ja momentálne chodím už len v najhrubšom kabáte so šálom omotaným okolo krku a v rukaviciach :D
  Každopádne - kabátik sa mi veľmi páči a klobúk ti veľmi svedčí ❤
  A držím palce pri robení SOČ-ky!
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tú zimu ti nezávidím. Má síce svoje čaro, ale čo je veľa to je veľa :D A ďakujem <3

   Odstrániť
 3. jeej krásny outfit, veľmi ti to pasuje :)

  http://www.ellenya.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. jeej krástny outfit :) veľmi ti to pasuje :)

  http://www.ellenya.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 5. ja mám doma jeden klobúk už asi rok, a nemám stále odvahu si ho dať na seba a ísť niekde von :) vždy pozerám na fotky slečien na blogu ako im pristane, ale ja sa v ňom nejak necítim dobre..možno iba na fotky na blog :) tebe ale veľmi pristane, je ako ušitý na teba :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť

Instagram

Brinora. Theme by STS.