WELCOME


Najprv som mala v pláne napísať zhrnutie roka 2017, ale neskôr ma to celkom aj prešlo. (možno to ešte napíšem... čo skôr dosť pochybujem) Rok 2017 nebol ani najlepší ani najhorší. Bolo pár vecí, ktoré mi vadili a iné zase nie. Nie so všetkým som bola priam spokojná, ale nedá sa ani povedať, že celý predchádzajúci rok som len tak premrhala. Do môjho života pribudlo mnoho ďalších skvelých ľudí, za ktorých som nesmierne vďačná. Ako každý iný rok, tak aj tento ma sprevádzal rôznymi pádmi (hlavne na školskej chodbe) ale aj úspechmi. Dostala som sa na mnou neobjavené miesta a poznávala mnohé nepoznané veci. Stále skúšam, stále hľadám a snažím sa stále objavovať. Je toho naozaj ohromne veľa o čom by som tu mohla písať, no viem že ak by som raz začala, nemalo by to konca. Preto dúfam, že aj Vy ste prežili rok 2017 podľa Vašich predstáv a spoznávali nové veci.
Týmto Vám chcem popriať všetko dobré do Nového roka. Aby bol ten najlepší z najlepších a aby ste nikdy neprestávali ísť si za svojimi snami. Buďte sami sebou a užívajte si svoj nádherný život bez ohľadu na to, čo si o Vás budú myslieť ostatní. Život je poriadne krátky a všetko uteká ako voda. Nemusíte začať žiť naplno len kvôli Novému roku. Začnite kedykoľvek a kdekoľvek! Hlavne buďte spokojní sami so sebou a svojím úsmevom robte šťastnými všetkých ľudí navôkol seba <3
12 komentárov

 1. Také ti přeji krásný rok 2018 a ať o něm můžeš říct, že byl nejlepší a ne že nebyl ani nejhorší a ani nejlepší :)

  Little Dreamer

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Aj tebe šťastný nový rok :) veľmi sa mi páči táto farebná kombinácia

  Viki Ceglédyová

  OdpovedaťOdstrániť
 3. krásne napísaný článok <3 aj Tebe prajem aby 2018 bol ešte lepší ako ten 2017 :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ten šál je nádherný :) aj tebe krásny rok 2018 <3 xx

  OdpovedaťOdstrániť
 5. great outfit.happy new year.

  So many wonderful dresses amigown coctail dresses norstrum online reviews waiting for your option if you want to be a beautiful lady,please choose our dresses.
  http://www.amigown.com

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Také Ti přeji vše nejlepší do nového roku. Pěkný outfitek, nádherná šála..
  Tip na pěkné pánské kabáty: https://taxido.cz/31-luxusni-panske-kabaty/panske-kabaty

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Krásná šála! Celkově teď také preferuji podobně jednoduché outfity :)

  Lenny v Kodani

  OdpovedaťOdstrániť

Instagram

Brinora. Theme by STS.