Salute


Musela som sa aspoň na chvíľu odreagovať od učenia a ukázať svetu nový outfitový článok. Mám potrebu pochváliť sa vám s novým prírastkom v mojom šatníku, za ktorý som veľmi vďačná. Podobnú baretku so šiltom som sledovala skoro na každej fashion blogerke a influencerke a nemohla som sa na ne vynadívať. Akonáhle som vošla do akéhokoľvek obchodu (snažím sa už nenakupovať vo fast fashion reťazcoch, len z vážnej nevyhnutnosti. Je to ťažké, ale verím si!) a videla tie nehorázne ceny (pre študenta, ktorý sa snaží zarobiť je cena okolo 20€ v podstate dosť), rozhodla som sa otočiť na päte a radšej odísť na dobré jedlo alebo do sekáča. 
Presne pred týždňom v pondelok sa mi stalo, že sme sa s priateľom a našim kamarátom vybrali na výlet do Košíc. Nemala som v žiadnom pláne čokoľvek si kúpiť. No podľahla som slabosti, keď sa v Pull&Bear na vešiačiku objavila táto vysnívaná kráska za necelé 4€. Kupovala som ju na druhýkrát, pretože ten prvý, sa moja nerozhodnosť nedala vydržať. 
Spravili by ste to isté, alebo by ste ju radšej nechali vyloženú na pulte?6 komentárov

  1. Povedené fotky jako vždy, sluší ti to! :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. wou paradne fotky, ta ciapka sa ti naozaj hodi...ja som tak zhanala nejaku baretku, ked som si ju prvykrat vyskusala vyzerala som v nejak naozaj divne..potom som sa aj tak vratila do obchodu a kupila a uz ju nosim stale..ak budes mat cas mrkni na moje posledne video z Milana https://www.youtube.com/watch?v=hOvFR80YgmU&t=8s

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Vyzerá na tebe super, dobre, že si ju tam nenechala :D A ponožky sú rovnako superské!

    OdpovedaťOdstrániť

Instagram

Brinora. Theme by STS.