Baby blue shoes!

Chápete to? Už len tri dni a začína nám vytúžené voľno. Sama tomu nemôžem uveriť. Písala som síce, že jún bude trvať príliš dlho a prázdnin sa nedočkám, no opak je pravdou. Všetko aj celý mesiac zbehlo neskutočne rýchlo. Až teraz (keď sa nad tým riadne zamyslím...) si uvedomujem, že pomaly ale isto opúšťam svoje detstvo na základnej škole. Začína mi nový život s novým levelom. Teším sa? Ani si neviete predstaviť ako! Mám strach? Začína vo mne rásť rýchlosťou svetla. Tri dni... Posledné chvíle so spolužiakmi, s ktorými som si ako naschvál, začala najlepšie rozumieť až teraz. Na úplnom konci. Na konci našich spoločných chvíľ. Budú mi veľmi chýbať! Páni... vravím to tak, akoby sme sa už nemohli nikdy v živote stretnúť :D Lúčiť sa mi bude veru ťažko. Samozrejme nové začiatky sú v živote bežné a všetkým si raz musím prejsť. Aj novou školou s novými ľuďmi.Pastelové farby sú pre mňa život. Začínam ich kombinovať do outfitov čím ďalej, tým viac. No najobľúbenejšia je snáď baby blue. Keď môže byť na crop tope, prečo by nemohla byť aj na teniskách?A momentka na koniec. (smejem sa dosť čudne :D)

17 komentárov

 1. Pastelové farby sú ozaj krásne, ja som trošku viac na tú ružovú ako na modrú, ale kúsok aj takejto farby by som brala. Veľmi ti to pristane!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ružová pastelová je tiež niečo úžasné!!! <3 Ďakujem :)

   Odstrániť
 2. Myslím, že to tak je vždycky, že si se třídou začneš rozumět nejvíc, když se rozcházíte. Byla jsem teď ve třeťáku a taky mi přijde, že příští rok se naše třída nejvíc sblíží :D, tak to prostě je. A miminkovsky modrá je krásná barva ♥

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Je smutné, že až teraz si uvedomujem ako mi budú chýbať <3

   Odstrániť
 3. Boty mají super barvičku na léto, moc se mi líbí!
  Beauty by K. - na blogu najdeš soutěž :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Hej veru ubehlo to veľmi rýchlo :/ ja som práve skončila prvý ročník na strednej, ale ako počúvam, druhý bude ťažký :/ :D .. a outfit je naozaj krásny, veľmi sa mi páčia tie tenisky aj ich farba :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Na strednú sa strašne teším. Nemôžem sa už dočkať! Bude to síce ťažšie no nejako to predsa zvládnem :) A veľmi ďakujem <3

   Odstrániť
 5. Naozaj to ubehlo všetko veľmi rýchlo, držím palce na strednej!:) Nemáš sa čoho báť, aj keď mi chýba základka a spolužiaci, nemenila by som, je to predsa len niečo kvázi vyspelejšie a lyžiarsky a všetky tie výlety fakt stoja za to!:) A mimochodom, pekný outfit:)

  Saja Frey blog

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Chýbať mi budú no určite si zvyknem :)) A ďakujem krásne :)
   WITH GREY WOLF

   Odstrániť
 6. Boty jsou skvělé! :) A neboj, střední určitě bude fajn :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Veľmi krásny outfit a ako ti ešte k tomu pristane! Teniský sú nádherné a aj tričko sa mi veľmi páči. Spolu to vytvára taký ten pekný dievčenský look :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Ako sahovorí - modrá je dobrá :) táto farbička sa ti veľmi hodí!

  Bari Bircak

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Tenisky jsou moc pěkné, poslední dobou se mi tyhle celobarevné tenisky moc líbí :)
  BLOND SITE

  OdpovedaťOdstrániť

Instagram

Brinora. Theme by STS.