Good like wine

Samozrejme. Muselo sa to stať práve teraz! Môj notebook mi poputoval preč. Ďaleko, až na Sibír. Momentálne, keď mám dosť času na písanie článkov a skvelé nápady na ďalšie a ďalšie, sa všetko pokazí. Karma? Našťastie som si požičala notebook od brata, ktorý som si sťažka vyžobrala. Dúfam, že čoskoro budem mať nový a výkonnejší. Našetrené už niečo mám, len to nie je dosť.
Milujem svadby! Tentokrát v sobotu som bola znova. Nerozmýšľala som nad ničím iným, akoby to bola moja vlastná. Samozrejme nevesta bola nádherná a ženích vtipný (nemyslím tým výzor, ale jeho poznámky) Škoda len, že som sa tam veľmi nudila a nikoho nepoznala. Až na nevestu teda. No všetko prebehlo celkom fajn a aj som sa zabavila.
Oblečené som mala tieto prekrásne šaty. kvôli ktorým som strávila v meste celý deň. Nikde sa nedali nájsť poriadne, čo by sa mi aj páčili. Nakoniec sa stal zázrak a do týchto vínových som sa zamilovala na prvý pohľad! Čo na ne vravíte?
20 komentárov

 1. Šaty jsou dokonalé! :) Držím palce, aby jsi co nejdříve měla nový notebook :)

  News | Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 2. tie šaty sú krásne ale tie topánky júúú božské ♥ do tých som sa zamilovala hneď :D ZuZu

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Presne! Ani si nevieš predstaviť moju radosť, keď mi prišli boty domov! <3

   Odstrániť
 3. Tie šaty sú jednoducho nádherné, veľmi ti pristanú ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 4. SNad budeš mít brzo ten novej :) a máš krásný šaty :3

  eLblog GIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Krásne sú tie šaty! Tiež ma v blízkej budúcnosti čaká svadba, kde budem poriadne poznať vlastne len nevestu, tak sa toho celkom obávam :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ber to z tej lepšej stránky. Možno tam spoznáš niekoho nového. Ja som si to myslela, no nikto tam "v mojom veku" nebol :/

   Odstrániť
 6. Wow, ty šaty jsou originální a nádherné! Moc ti to sluší!

  BLOND SITE

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Asi sa budem opakovať, ale tie šaty sú prekrásne! Veľmi zaujímavé a hlavne iné, než človek bežne vidí v obchodoch. A inak úsmev ti svedčí a tiež držím palce s notebookom:)
  Lily Of The Valley││Facebook page

  OdpovedaťOdstrániť

Instagram

Brinora. Theme by STS.