Mom's clothes

Polovičku jarných prázdnin máme už "úspešne" za sebou. (všetko tak rýchlo letí) Začiatkom prázdnin som si vravela, že sa budem každý deň venovať blogu. Či už článkom alebo dizajne. Určite ste si všimli dizajn. Tento ma nejako omrzel. Stále hľadám niečo nové. Mením, opravujem, prepisujem a znova mením. Aj keď sa to nezdá, takto som na počítači aj 6 hodín v kuse s nulovým výsledkom. Premýšľala som aj nad kúpou domény, no príde mi to zbytočné a aj drahé (keďže som študent peniaze si odkladám na iné veci) Vedeli by ste mi v tomto poradiť? Budem Vám vďačná.
Samozrejme stále, keď mám čas niečo nafotiť alebo sa mi jednoducho niečo nafotiť chce, je takéto odporné počasie. Mám na to šťastie. Iné vysvetlenie nie je. Po veľmi dlhom čase som sa rozhodla do svojho outfitu skombinovať túto vzdušnú maxi košieľku, ktorú ešte nosila moja mamka. A presne to mám na tom všetkom najradšej. Možnosť využiť aj staršie veci, na ktoré sa už dávno zabudlo. Ani si nechcem predstaviť, že by ju mamka vyhodila. Bola som v správnom čase na správnom mieste!
12 komentárov

 1. Velmi sa mi paci trend vykukajuceho svetra z pod krasej bundy, takze za mna super :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Celé mesiace som sa rozhodovala, či si kúpiť doménu alebo nie, a jediné, čo teraz ľutujem, je to, že som tak nespravila skôr - ale na druhú stranu, vtedy som na to nemala peniaze. Je pravda, že to nie je zadarmo, ale firma, cez ktorú som si ju kupovala ja, ponúka doménu za nejakých desať eur na rok. Sú aj lacnejšie, ale táto bola česká, keďže som si povedala, že radšej si priplatím a budem na sto percent rozumieť celému postupu toho, čo mám spraviť, než byť v tom úplne stratená. A desať eur nie je zase tak neskutočne veľká čiastka.
  Čo sa designu týka, tu ti môžem odporúčať asi najskôr etsy.com - tam nájdeš asi najviac inšpirácie, keď nie si rozhodnutá, čo sa ti páči a čo by si chcela.
  Celý outfit je úžasný ♥♥♥
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  OdpovedaťOdstrániť
 3. naozaj pekne si to skombinovala :) najskôr som si myslela, že je to taká sukňa, ale toto vyzerá ešte lepšie :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Krásný outfit! Takový delší kardigan už dlouho sháním. ♥
  Ps. Po půl roce jsem se vrátila ke psaní, tak budu moc ráda, když se podíváš na můj blog.
  vanilková Cath

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Rada sa pozriem na tvoj blog :) Inak najlepšie dlhé kardigany a podobné košele nájdeš v sekáčoch! <3

   Odstrániť
 5. To je super :) btw. máš krásný header! <3

  OdpovedaťOdstrániť

Instagram

Brinora. Theme by STS.