Rozprávková svadba v srdci prírody


Neviem ako to máte vy, ale ja som totálna milovníčka svadieb. Milujem tú nádhernú atmosféru, zamilované pohľady novomanželov a začiatky nového spoločného života. V sobotu (10.8.) som mohla byť súčasťou jednej prekrásnej svadby sesternice môjho priateľa a bola to ozajstná nádhera. Prostredie, stan, jazierka, príroda a hlavne dokonalá nevesta. Nemala som slov a neustále som sa musela nad každou drobnosťou pousmiať. Aj keď sme sa síce na slnku všetci roztápali (najviac som obdivovala ženícha) a o ceste autobusom už ani nehovorím, mladomanželom vyšlo krásne slnečné počasie a neskôr k večeru nás aspoň na chvíľu schladil príjemný dážď.
K tomu všetkému som spoznala úžasných ľudí a tým sa stala súčasťou neuveriteľne silného puta rodiny. Čo viac dodať. Už len pri tej spomienke sa mi tisnú slzy do očí a hreje ma pri srdci.
Užite si takto sériu fotografií a aspoň na chvíľu sa nechajte uniesť krásou a nevinnosťou svadby. (ospravedlňujem sa za kvalitu, ale musela som fotiť mobilom, keďže som so sebou nechcela vláčiť fotoaparát)
Čo vy a svadby? Máte ich radi a aj si pri nich poplačete? 


 Svadba sa konala v tomto nádhernom stane v Korimanke blízko Prešova
 Make-up skills alebo úplne obyčajný make-up look 


Výzdoba stanu bola veľmi jednoduchá a pritom tak krásna! Posúďte samy...Samozrejme bez koláčov by to nešlo a ja som ochutnala snáď každý...
Najviac mi chutili hviezdičky od Filipovej babky a ako inak cupcakyA čo by to bolo za svadbu bez svadobnej torty, však? Tento päť poschodový skvost vyzeral dokonalo a chutil priam božsky!


Musela som sem pridať aj naše predjedlo. Nikdy v živote som nejedla tatarák a tento bol dokonca baklažánový! Mňamka!
 Šaty zohnané (ako inak) na poslednú chvíľu a zladené k môjmu šuhajovi


11 komentárov

 1. Každý jeden detail tam vyzerá, ako zobrazenie snov :). Prekrásna svadba!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nádhera. Opravdu to měli moc krásné. Úplně mě to donutilo se zamyslet, že už jen kvůli těm nádherně vyzdobeným stolům bych se chtěla vdávat :D (Což samozřejmě není hlavní důvod, ale je to taková třešinka na dortu.)
  Btw. Na to, žes šaty sháněla na poslední chvíli, tak musím říct, že si měla při výběru štastnou ruku. Krásně si šaty sladila s účesem a jednoduchým make upem. Za mě super. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Detaily sú dôležité a taktiež sa teším na tú svoju aj kvôli výzdobe :D
   Veru, mala som poriadne šťastie :) Ďakujem <3

   Odstrániť
 3. Také miluju svatby! A většinou si i pobrečím. :D
  Moc vám to slušelo. <3

  Tereza's journal

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak to sme dve, ktoré sa rady poplačú :) Ďakujem/e <3

   Odstrániť
 4. Veľmi pekná vizáž aj šaty. ;)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Zdá sa, že to bola skutočne rozprávková svadba :) Nádherné šaty :)

  OdpovedaťOdstrániť

Instagram

Brinora. Theme by STS.